Fikir almak istiyorum

ranasevincc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
38
12
Merhaba bayanlar. Bugün bir konuda fikrinizi almak için yazıyorum. Genel itibariyle fikir almak gibi düşünün. Basit görmeyin sorumu. Bir insanı bazı şeyleri yaşına verip hoş görmeyi bilmeli miyiz? Yani ben kendim görmemiş veya sazan gibi bir şeylere birilerine atlayan biri değilim. Fakat sevdiğim kişi hiç tanımadığı bir fake hesaba yürüyebilen klasik erkeklerden biri. Yaşlarımız 20. Böyle şeyleri yaşa verip çokta önemsememeli miyim? Fakat kendim de aynı yaşta olmama rağmen böyle hareketlerim yok. Bazı şeyleri göz ardı etmek kendimize saygısızlık mı? Bu gibi şeyleri yani. Benim için biriyle birlikte olmak için onu tanımak anlamak belli bir zaman vs gerekli. Ama karşımda ki çokta bir kıstası olmayan genel anlamda güzel kızlarla flört edebilecek karakterde flörtöz birisi ise bu ilerde bana sıkıntı çıkarır mı? Hiç tanımadığı veya ortak yönü olup olmadığını bilmediği birine reel veya sanal olarak sırf beğendiği için yürümesi normal mi? Ben mi çok abartıyorum. Uzak mı durmalıyım. İlerde sorun olur mu bir tehlike arz eder mi benim için yoksa bekar sevgilisi olmayan biri için normal mi bu hareketler arada kalıyorum. Yaptığı kötü olmasa bile böyle bir karakter kişilik farkı sıkıntıya sebep olur mu başka sorunların habercisi midir? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Oncelikle bu kisiyle sevgili olsan bile evlilige gidecegini nerden biliyorsun?
Yaşlar 20, kimse ciddi dusunmez bu yaslarda
Ama insanin da bi durusu olmali
Boyle abaza gibi her kiza yuruyene de mantikli bir kiz olarak ask mask besleme zaten yav

Oncelikle bu kisiyle sevgili olsan bile evlilige gidecegini nerden biliyorsun?
Yaşlar 20, kimse ciddi dusunmez bu yaslarda
Ama insanin da bi durusu olmali
Boyle abaza gibi her kiza yuruyene de mantikli bir kiz olarak ask mask besleme zaten yav
Evlilik için değil de hani normal ilişkide sadakat problemi olur mu anlamında sordum

Senin 20 yaş olgunluğun ile karşı tarafın olgunluğu aynı değil… Erkekler çok geç olgunlaşıyor tam ergen hovarda dönemi…

Üzerinde duracağın bir konu olmamalı…

Uçana kaçana yazan standardı düşük birini de sevmeyin ya. Direkt gözümde keko biri canlandı. Klasınız olsun biraz. Ben böyle ağzında salyalarla karı kız kestiğini gördüğüm erkeği sevmeyi bırakın saygı da duymam.

Senden hoşlandığını mı iddia ediyor
Evet kendisi beni dönem dönem arkadaşlarına takip ettiren biri nerde ne yapıyorum ondan haber almak için ve tanıdık tanımadık herkese bu kızı seviyorum tarzı konuşuyor haberim var benim de doğal olarak ama yanıma tam gelip açıklamayacak kadar korkak fakat takip ettirecek kadar cüretkar hoşlanıyor bariz ama gelemiyor

Evet kendisi beni dönem dönem arkadaşlarına takip ettiren biri nerde ne yapıyorum ondan haber almak için ve tanıdık tanımadık herkese bu kızı seviyorum tarzı konuşuyor haberim var benim de doğal olarak ama yanıma tam gelip açıklamayacak kadar korkak fakat takip ettirecek kadar cüretkar hoşlanıyor bariz ama gelemiyor
Ben karşılıksız sanıp yorum yaptım, madem bu kadar hoşlanıyor milleti ne diye takip ediyor düdük?

aranızda birşey yok mu sevdiğim insan yazmışsın sevgili değil misiniz?

fark ettim ama bence çok dengesiz çok bulaşmayın derim.
Tam aramızda bir şey yok diye böyle yapması normal mi diye merak etmiştim. Ben de biraz uzak duran biriyim reddetmemden korkmuş olabilir. Çekinmiş olabilir. Çalma listeleri falan yapmış kapağına gözlerimi koymuş yeni biraz.

X