Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Benim de burun tıkanıklığı ile başladı, yaklaş iki aydır çekiyorum.Sürekli nefes darlığı iç sıkıntısı, hiç birşey den zevk alamama, yorgunluk,uykuya bile zor dalıyorum. Bebeğim var bakamıyorum,annemin yanindayim bütün düzenim psikolojim bozuldu. Emzirdigim için ilaç da kullanmak istemiyorum burnum için neler aldım fayda yok. ALLAH yardımcımız olsun çok zor bununla yaşamak içinden çıkamadım bir türlü telkin de faydasız..
SİNÜZİT OLABİLİR ÇÜNKÜ O BELA BENDE DE VAR BENDE HEPSİ VARMIŞ YA :) MR ÇEKİLDİNİZ Mİ

Hayır kamera ile baktı boğazıma, burnuma sağ burnumda biraz hava birikmesi varmış ,ama büyük birşey değil dedi. Nemlendirici verdi o kadar. Sonra üstüne ağır grip oldum.Zaten Anksiyetem vardı iyice tetikliyor her sabah aynı. Gerçekten bıktım bu korkak halimden. Psikiyatriye gitmeyi düşündüm, annem de diyor kızım kendin yapıyorsun, gitsen ilaç yazacak emziriyorsun diye içinden çıkamıyorum artık.

Hayır kamera ile baktı boğazıma, burnuma sağ burnumda biraz hava birikmesi varmış ,ama büyük birşey değil dedi. Nemlendirici verdi o kadar. Sonra üstüne ağır grip oldum.Zaten Anksiyetem vardı iyice tetikliyor her sabah aynı. Gerçekten bıktım bu korkak halimden. Psikiyatriye gitmeyi düşündüm, annem de diyor kızım kendin yapıyorsun, gitsen ilaç yazacak emziriyorsun diye içinden çıkamıyorum artık.ağır girp
su an ağır griplerin hepsi covid e çıkıyor bence geçirmiş olabilirsiniz bazılarında burunda tıkanlıklık vs yapabiliyormuş zaten etki bırakıyor lanet olası

Olabilir ateşte vardı çünkü, bir gece acile gittim o kadar herşeyden korkar mı insan. İki ay önce bambaşka bir insandım

Olabilir ateşte vardı çünkü, bir gece acile gittim o kadar herşeyden korkar mı insan. İki ay önce bambaşka bir insandım
panik atak olduk yeminle d vitamini magnezyum b 12 takviyeleri alın emziriyormuşsunuz bu degerleriniz düşebilir yüksek tutmaya bakın

Onları da istemişti doktor kan vermemi ama, o gün vaktim yetmedi sonrası da hasta olunca öyle kaldı. Eşim de evde hasta gidip bir çorba yapamıyorum adama farklı şehirlerdeyiz. Ağla, ağla kendimi hasta ediyorum.. Sizin neyiniz var

Onları da istemişti doktor kan vermemi ama, o gün vaktim yetmedi sonrası da hasta olunca öyle kaldı. Eşim de evde hasta gidip bir çorba yapamıyorum adama farklı şehirlerdeyiz. Ağla, ağla kendimi hasta ediyorum.. Sizin neyiniz var
ben gecirdiğim covid sonrası genel vücut ağrısı ve panik atak iki yıldır çekiyorum

Doktor fibromiyaljinin temeli psikolojik rahatsızlıklardır dedi. Nasılki ağır poşetleri uzun süre taşıyınca kolların agrıyorsa vücutta sıkıntıyı stresi taşıyamayınca yaygın agrılar belirtiler ortaya çıkar dedi. Psikologla görüştükten sonra ilaca baslamayı düşünüyorum covid olmuş haftaya gideceğim inşallah
magnezyum ilacı aldıgımdan beri ağrılarım hafifledi sizde bir deneyin bence

Çok zor gerçekten. Beni de burun tıkanıklığım tetikledi,nasıl kurtulacağız bundan. İyi düşünmeye çalışıyorum ama yok yapıştı resmen😐

Çok zor gerçekten. Beni de burun tıkanıklığım tetikledi,nasıl kurtulacağız bundan. İyi düşünmeye çalışıyorum ama yok yapıştı resmen😐
BENDE İLK COVİD OLDUGUMDA SONRASINDA BURNUM BAYA TIKANMIŞTI ALERJİK RİNİTE CEVİRMİŞ BİR SÜRE ÇEKMİŞTİM BENDE SADECE BURUN TIKANIKLIĞI YAŞIYORSANIZ ZAMANLA AÇILIR O SIKINTI YAPMAYIN AMA BİR MR MUTLAKA ÇEKİLİN SİNÜZİT OLABİLİR MNR DE ÇIKAR ZATEN

Kan değerlerimede baktıracağım mutlaka.. Bende sinüzit şüphelenmiştim ama doktor hiç ondan şüphelenmedi söylemedi bile. Kaygı tetikliyor biliyorum umursamasam belki bu kadar olmayacak bile

Kan değerlerimede baktıracağım mutlaka.. Bende sinüzit şüphelenmiştim ama doktor hiç ondan şüphelenmedi söylemedi bile. Kaygı tetikliyor biliyorum umursamasam belki bu kadar olmayacak bile
Kesinlikle kaygı temelli bende gitmek istemezdim ama dün gittim psikiyatriye stresi vücudun kaldırmıyor artık dedi

İlaç yazdı mı. Ben de gitmek istiyorum ama annem senin elinde deyip sürekli önümü kesiyor, bir şeyin yok diyor onda da var panik atak kadını da hasta ediyorum

İlaç yazdı mı. Ben de gitmek istiyorum ama annem senin elinde deyip sürekli önümü kesiyor, bir şeyin yok diyor onda da var panik atak kadını da hasta ediyorum
Evet çok hafif bi ilaç yazdı çocuklara verdiğim bi dozu veriyorum sana dedi. Panik atak da aslında bi anksiyete çeşidi ama siz bi görüşün isterseniz bende çok karşıyım kendim halledebilirim diyodum belki on kere randevu alıp iptal ettim ama keşke daha erken evrede gitseydim

Evet çok hafif bi ilaç yazdı çocuklara verdiğim bi dozu veriyorum sana dedi. Panik atak da aslında bi anksiyete çeşidi ama siz bi görüşün isterseniz bende çok karşıyım kendim halledebilirim diyodum belki on kere randevu alıp iptal ettim ama keşke daha erken evrede gitseydim
benimde şimdi seğirmeler oluyor sanırım toz arrtırmasına gideceğim atıyor kaslar bildiğin tam kafayı yemelik bir hal )

Bende düzeltmeye çalışıyorum ama maalesef hiç bir gerileme yok. Kendimi böyle baskı da hissediyorum gidemedikçe,bebeğime bakamıyorum ya ağlıyorum sürekli çocuk gibi oldum kendimi çok dinliyorum sürekli ölüyorum bitiyorum hissi..

Benim de öyle sağ gözüm de çok oluyordu şimdi kesildi. Bacaklarım da çok oluyor bu ara. Rabbim hepimize şifa versin bu günleri ne günlerdi çok şükür geçti diye sevinç yaşamayı nasip etsin 🤲

Bende düzeltmeye çalışıyorum ama maalesef hiç bir gerileme yok. Kendimi böyle baskı da hissediyorum gidemedikçe,bebeğime bakamıyorum ya ağlıyorum sürekli çocuk gibi oldum kendimi çok dinliyorum sürekli ölüyorum bitiyorum hissi..
Ben her gece sabaha uyanamacağım hissiyle yatıyorum. Sürekli neremde agrı olacak diye bekliyorum o kadar iyi anlıyorumki sizi ama yeter artık dedim eziyet gibi oldu gittim doktora hemde çok fena ilaç korkum var ama bi yerden başlamam lazım

X