Fetal redüksiyon için doktor önerir misiniz?

Iily

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
158
116
Herkese merhaba. Ben yeni üye oldum, önceden sadece okuyordum. Üçüzlere hamileyim ama doktorum bir tanesinin riskli bir yerde olduğunu söyledi. 7. haftanın içindeyim, perinatolog muayenesi istedi ama bulunduğum yerde yok. Redüksiyonla ikize düşürmeyi düşünüyoruz ama çok da korkuyorum. Bu işlemin uzman bir ekip tarafından yapılması gerekiyormuş. Burada bir sürü konuyu okudum ama çoğu güncel değildi. İstanbul veya İzmir'de bu işlem için önerebileceğiniz doktorlar var mı? Birkaç yeri aradım ama ya çok astronomik fiyatlar ya da hiç olmayacak tarihler verildi. Çok çaresiz hissediyorum, lütfen yardımcı olun :KK43:

Nasıl riskli yerde yani? Daha çok küçük değil mi onları anlamak için? O sizi etkilemek istemem ama ben böyle bir şeyi yapamazdım yapamadım da.2 ay önce üç üzerime erken doğum yaptım maalesef birini kaybettim ama yine de iyi ki ben yapmamışım. Düşünüyorum da ben yapmış olsaydım acaba hangisine kıymış olacaktım? Ayrıca şu an çektiğim acı dan daha da az bir acı çekmeyecektim bence.

Reduskiyon bilmiyorum ama perinatolog tavsiye etmek istiyorum. Prof dr atil yuksel. Bana gecen hafta cvs yapti, iletisimi ve bilgisi muazzam. 1500tl muayene ucreti. Doktor doktor gezmeyin, atil Hoca hocalarin hocasi, kendisi ile gorusun

X