Ferahlamak için dua önerileri

MMorsalkimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.336
1.890
Selam canım kadınlar. Bu aralar herşey üst üste geldi ☹️ aşırı stresliyim ,üzgünüm, kaygılıyım, yoğunum, mutsuzum 😔 bana şunu okudum çok rahatladım hayatım düzene girdi dediğiniz dua var mı? Dualarınızı da bekliyorum ♥️

Selam canım kadınlar. Bu aralar herşey üst üste geldi ☹️ aşırı stresliyim ,üzgünüm, kaygılıyım, yoğunum, mutsuzum 😔 bana şunu okudum çok rahatladım hayatım düzene girdi dediğiniz dua var mı? Dualarınızı da bekliyorum ♥️
Canim ben oyle oldugum zaman hemen bol bol ya fettah okuyorum ve etkiside görüyorum ferahliyorum

Allah yardimcin olsun inşallah düzelir herşey
Emin ol herkes mutsuz sinirli stres takmamak lazim ama takiyorum

Niye öylesin birşey vardami böylesin yoksa durduk yeremi böylesin

Canim ben oyle oldugum zaman hemen bol bol ya fettah okuyorum ve etkiside görüyorum ferahliyorum

Abla ev taşıyoruz, yeni bi işe girdik eşimle olacak mı olmayacak mı, Müdürle konuştum biraz aksi biri onunla nasıl ilerleyecek süreç onun stresi. Tüp bebek doktorumla sorun çıktı bi de üstüne 😔 hepsi üst üste geldi 😔

Öneri için teşekkür ederim bol bol okuyacağım ♥️

Abla ev taşıyoruz, yeni bi işe girdik eşimle olacak mı olmayacak mı, Müdürle konuştum biraz aksi biri onunla nasıl ilerleyecek süreç onun stresi. Tüp bebek doktorumla sorun çıktı bi de üstüne 😔 hepsi üst üste geldi 😔
Canımın içi imtihan dünyasındayız. Hepimizin dünya telaşları var. Yazdığın gibi hepsi üst üste gelmiş olsada her sıkıntının sonunda ferahlık vardır mutlaka unutma.
Allah tez vakitte selamete kavuştursun seni aileni aminn🤲🏻

İnşirah suresini ve;
Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr
Rabim kolaylaştır zorlaşırtırma Rabbim hayırla sonuçlandır

bol bol oku

Screenshot_20240917-202629_Chrome.jpg

Screenshot_20240917-202752_Chrome.jpg

Canim benim ya 😔 inşallah yoluna girer herşey aksilik geldimi üst üste gelir sabret Allah yardimcin olur inşallah bu durumlarda Allah'a daha cok yaklaşiyorsan imtihandir 🤲

Canımın içi imtihan dünyasındayız. Hepimizin dünya telaşları var. Yazdığın gibi hepsi üst üste gelmiş olsada her sıkıntının sonunda ferahlık vardır mutlaka unutma.
Allah tez vakitte selamete kavuştursun seni aileni aminn🤲🏻

İnşirah suresini ve;
Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr
Rabim kolaylaştır zorlaşırtırma Rabbim hayırla sonuçlandır

bol bol oku

Eki Görüntüle 3480256

Eki Görüntüle 3480257
Ablam çok teşekkür ederim ilaç gibi geldi mesajın 🙏 umarım bir an önce biter 🙏 Allah razı olsun

Dogumumun 26. Saatinde tamamen teslim olarak 1 saat boyunca insirah suresi dinledim 3 cm olan acilmam biranda 27. Saatte 10 cm oldu ve saglikla kizimi kucagima aldim hayatimin en buyuk mucizesi rabbime sukurler olsun. Insirah ☀️

Dogumumun 26. Saatinde tamamen teslim olarak 1 saat boyunca insirah suresi dinledim 3 cm olan acilmam biranda 27. Saatte 10 cm oldu ve saglikla kizimi kucagima aldim hayatimin en buyuk mucizesi rabbime sukurler olsun. Insirah ☀️
Insirah süresi her derde deva sürekli okumak lazim

Allah ayırmasin evladinizla güle güle imanlı büyüsün 🤲❤️

X