femera ve letu ilacı icicem bilen yardımcı olabilir mi

Gokyuzu18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
69
19
21
Arkadaslar Femera ilacını yazdı doktorum aşılama olucam ama eczacı aynı bana elimde ilaç vsr diyerek odeme yaptırdı sonra ilacı getirtirdi ve ilaç letu isimli bir ilaç her seyi ayni dedi sizce arada bir fark var mi doktorum bunu kullanmami istese bunu yazmazmiydi bilen yardimci olabilir mi

Aynı amaç için kullanılıyo evet ama almadan önce doktora sorabilirsiniz yine de ya da başka bi eczaneden alabilirsiniz

Aynı amaç için kullanılıyo evet ama almadan önce doktora sorabilirsiniz yine de ya da başka bi eczaneden alabilirsiniz
Tesekkur ederim bana baska bir ilaç ama icerigi ayni demedi direkt odeme aldi elimde var dedi verdi sorduğumda hiç bir sıkıntı olmaz denildi içsem mi cok kararsız kaldim

doktorunuza sorun. bana klomen teklif etmisti eczacı doktoruma sorduğumda hayır femara olsun demisti. belki sizinki de kabul etmez. iki ilacın amacı da aynı ama içerikleri, dozları hakkında ben bir sey bilemem. en iyisi doktorunuza sorun

Arkadaslar Femera ilacını yazdı doktorum aşılama olucam ama eczacı aynı bana elimde ilaç vsr diyerek odeme yaptırdı sonra ilacı getirtirdi ve ilaç letu isimli bir ilaç her seyi ayni dedi sizce arada bir fark var mi doktorum bunu kullanmami istese bunu yazmazmiydi bilen yardimci olabilir mi
Ne yaptiniz acaba

X