femera kullananlar gelin birlikte bekleyelim EKİM 2022

KKHN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
502
158
33
Merhaba femara da son 2 günüm pazartesi kontrolüm var ama hiç ümidim yok malesef bundan önce klomen kullandım ve kist oluştu kist gitmesini bekledik 2 ay şimdi femaraya başladı

Merhaba bende adetimin 3. Günü femara kullandım ayriyeten ovitrelle çatlama iğnesi oldum bugun iğnenin 10. Günü 8. Gün testte pozitifi gördüm 9. Gün silikleşti negatife döndü 14. Gün test yapmayı düşünüyorum rabbim kimsenın kucağını boş bırakmasın

Aminnnn ben geçtiğimiz 2 ay klomen ve duphaston kullandım ama sonuç alamadık neyse ki çok şükür klomen kiste de donusmemis o yüzden ara vermeden bu ay Femarayla devam ediyoruz
Femara + Prednol + Ecopirin olarak kullanıyorum bu ay da bakalım neler olacak

Hadi insallah burdan birbirimize hayırlı haberler vericez Allah’ın izni ile

Merhaba bende yeni evliyim ve pkoluyum.Bugün reglimin 3.günü ve femeraya başladım,5 gün kullanıcam ve 23 ünde kontrole çağırdı doktor süreç nasıl ilerliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Aminn inşallah

Merhaba naptınız sonuç bellimi

Merhaba bende yeni evliyim ve pkoluyum.Bugün reglimin 3.günü ve femeraya başladım,5 gün kullanıcam ve 23 ünde kontrole çağırdı doktor süreç nasıl ilerliyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
merhaba yumurta takibini yapacak yumurtan büyümüşse çatlatma iğnesi veriyor duruma göre yada kendi çatlarsa iğne vurmayadabiliyor gün aşırı ilişki istenio ve 14 gün sonra test güzel haberlerle inş

Merhaba bugun 15. Gün dün yaptım test kendimin bile zor göreceği bir çizgi vardı bugun yaptım hiç birsey yok tutmadı sanırım
15 gün adet oluyorsun yazmışlar hep benim adet günüm dündü olmadım hala iğne geciktiriyor malesef zaman atıyor bu şekilde de sizin adet gününüz ne zaman

15 gün adet oluyorsun yazmışlar hep benim adet günüm dündü olmadım hala iğne geciktiriyor malesef zaman atıyor bu şekilde de sizin adet gününüz ne zaman
Uygulamaya göre 6 gün var genelde hep 2 gün önce oluyorum 4 gün diyelim

Ay kiz hadi inşallah güzel haberin gelsin❤❤Cumaya kadar bekle olmazsan kan ver kuzum hamileyim diye geri gelll❤❤❤
Ay insallah Allahım sen bak yüzüme rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenın kucağını boş bırakmasın cidden psikolojim bozuldu eger olmazsa kadın doğumdan vazgeçip psikoloğa gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…