Femara tedavisi

Hayir ama devlet hastanesinde baktırdım kist olusmustu
Evet bu ilaçlar kist yapabiliyor. Hatta kulllanmaya devam edilirse kisti besliyor. O sebeple Her ay adetken baktırmak gerekiyor yeniden ilaca başlamak için. İyi yapmışsın baktırarak. Benim 3 klomen, 1 kist , 2 çatlatma iğnesi ve 2 aşılama tecrübem var. Bu ay femara yanında yumurta kalitesi arttırıcı vitaminlerden kullanıyorum. Umarım hepimiz kısa sürede güzel haberleri alırız canım.

Hayir bana igeneye gerek yok dedi ama bu ay bakicak yumurtlama.durumuna gör e
Bende femara başladım ama tüp bebek merkezinde Ankara’da takip yaptırmak 7000 TL dediler ve peşin fiyat bize çok pahalı geldi siz ne kadara yaptırıyorsunuz yani hoca çok iyi ama devletteki dr dan farklı ne yapıyor ki de bu kadar çok fiyat çıktı anlamadım

Ne kullanıyorsunuz kalite arttırıcı

Ben 3. Ay oldu femara kullanıyorum yine hamile kalamadım ya neden olmuyor ki hani çok etkili bir ilac idi
Femara bir yöntem her yöntem sonuç olacak diye birşey yok ki. Öyle olsa sebepsiz herşey mükemmel tüp bebek negatif sonuç alan olmazdı. Burda okuyoruz hep. Takdir eden Allah tır. Vakti geldiyse ilaç vesile olur.

Tüp bebek merkezleri soyguncu. İlaçla Yumurta takibi için tüp bebekten anlayan sertifikası olan özel hastanede Dr a gitseniz 600 tl muayene ücreti ile 10 gün içinde yapar. 7 bin nedir ya! Resmen mağdur insanları sömürmek. Tüp bebek merkezine Allah düşürmesin.

Tüp bebekten anlayan devlette nerde bulacağım ki hiç bilmiyorum yaşadığım şehirde Uşak da tüp bebek uzmanı yok diye biliyorum herhangi bir kadın doğumcu yapamaz mı bu takibi 7000 nedir ki tutma garantisi yok 7000 bin TL verdim ya tutmazsa param boşa giderse stresiyle zaten bütün vücut sistemin perişan olur heralde bu işlerde rahatlık sakin stressiz olmak çok önemli

Yapabilir normal kadın doğumcularda. Ama devlette tüp bebek bölümleri de var ya da sertifikası olan Drlar. Böyleleri bu konuda daha bilgili oluyor. İllaki tüp bebek merkezi gerekmez. Hastanedeki Dr lara bak sekreterine yumurta takibi yapar mı diye sor ya da tüp bebek sertifikası olan Dr var mı diye ona göre seçersin. Zaten tüp bebek deneyeceksen de merkezlere değil hastanedeki tüp bebek yapan bir Dr a gitmeyi. Mantıklı buluyorum fiyatlar biraz farkediyor. Merkezler her işleme para ile soyuyor. Yani bu zor durumda insanları sömürmek başka birşey değil o yüzden çok kızıyorum bende.

Uşak devlet hastanelerinde iyi kadın doğumcu ve tüp bebek diye Dr u var mı diye sor bakalım konu açıp belki bilen cevaplar. Ya da aramaya yazıp ara başka soran varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…