Femara tedavisi

Yapabilir normal kadın doğumcularda. Ama devlette tüp bebek bölümleri de var ya da sertifikası olan Drlar. Böyleleri bu konuda daha bilgili oluyor. İllaki tüp bebek merkezi gerekmez. Hastanedeki Dr lara bak sekreterine yumurta takibi yapar mı diye sor ya da tüp bebek sertifikası olan Dr var mı diye ona göre seçersin. Zaten tüp bebek deneyeceksen de merkezlere değil hastanedeki tüp bebek yapan bir Dr a gitmeyi. Mantıklı buluyorum fiyatlar biraz farkediyor. Merkezler her işleme para ile soyuyor. Yani bu zor durumda insanları sömürmek başka birşey değil o yüzden çok kızıyorum bende.
Bence de eşimin kuzeni 6 yıl çocukları olmadı 2-3 kere özelde tüp bebek tedavisi olmuşlar tutmamış en son Çorum da devlette yaptırmışlar orada tutmuş hamile şimdi gerçekten Allah ne zaman verecekse o zaman oluyor

Uşak devlet hastanelerinde iyi kadın doğumcu ve tüp bebek diye Dr u var mı diye sor bakalım konu açıp belki bilen cevaplar. Ya da aramaya yazıp ara başka soran varsa
Evet yapıyorlarmış her doktor ama iyi yapar mı yapmaz mı ona kafa mı takıyorum özeller daha mı iyi takip eder acaba ya da tüp bebek uzmanı diye düşünüyorum. Normal bir kadın doğumcu da iyi bir şekilde takip yapabilir mi

Evet yapıyorlarmış her doktor ama iyi yapar mı yapmaz mı ona kafa mı takıyorum özeller daha mı iyi takip eder acaba ya da tüp bebek uzmanı diye düşünüyorum. Normal bir kadın doğumcu da iyi bir şekilde takip yapabilir mi
Takip zor birşey değil bilakis çok basit. Ultrasondan bakacak vajinal ve yumurta kaç tane mm si kaç onu söyleyecek gerekirse iğne verecek. İyi bir kadın doğumcuya denk gelirseniz araştırırsanız o da yapar. İçim rahat etsin konforlu olsun ortam vs derseniz bir muayene ücretine 600 700 gibi birşey 10 gün içinde özel kadın doğumcu da yapar. Özele gideceksen tüp bebekten anlayan olursa bence daha güzel iyi olur. Çünkü tedaviye yönelik daha bilgili oluyorlar bu konularda.

Takip zor birşey değil bilakis çok basit. Ultrasondan bakacak vajinal ve yumurta kaç tane mm si kaç onu söyleyecek gerekirse iğne verecek. İyi bir kadın doğumcuya denk gelirseniz araştırırsanız o da yapar. İçim rahat etsin konforlu olsun ortam vs derseniz bir muayene ücretine 600 700 gibi birşey 10 gün içinde özel kadın doğumcu da yapar. Özele gideceksen tüp bebekten anlayan olursa bence daha güzel iyi olur. Çünkü tedaviye yönelik daha bilgili oluyorlar bu konularda.
Uşakta Özkan hastanesinde Özel hastane de bütün kadın doğumcular yumurta takibi ve aşılama yapıyormuş ama tüp bebek yapılmıyormuş

İyi yorumlar varsa deneyebilirsiniz. İlaçla takip ya da normal takip
İşte Ankara’daki 7000 bin TL diyen merkezde femara dediler ona başladım 9. Gün gel Takibe dediler ama fiyattan dolayı iptal ettik artık uşakda bir dr gideceğim ilacı kullanmaya devam edip inş sıkıntı olmaz bir orda bir orda

İşte Ankara’daki 7000 bin TL diyen merkezde femara dediler ona başladım 9. Gün gel Takibe dediler ama fiyattan dolayı iptal ettik artık uşakda bir dr gideceğim ilacı kullanmaya devam edip inş sıkıntı olmaz bir orda bir orda
Yok bir sıkıntı olmaz ilacı içtikten sonra ultrason bakılacak hepsi bu. Bu ilaç tedavisi ve sonraki aşamaları burdaki konulardan okuyup araştırın isterseniz hepsi hakkında fikriniz olur. Allah kolaylık versin nasip etsin en hayırlısını hepimize.

Yok bir sıkıntı olmaz ilacı içtikten sonra ultrason bakılacak hepsi bu. Bu ilaç tedavisi ve sonraki aşamaları burdaki konulardan okuyup araştırın isterseniz hepsi hakkında fikriniz olur. Allah kolaylık versin nasip etsin en hayırlısını hepimize.
Çok teşekkürler alakadar olup fikir verdiğiniz için çoğu noktada karar veremediğim şeylere yol oldunu Allah razı olsun Allah size de en kısa zamanda nasip etsin sürecinizi bilmiyorum ama gönlünüzce olsun herşey

X