Femara+Ovitrelle Sürecim

canım sonuç ne ben gece yarısı dayanamayıp erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi belirdi artık iğnenin etkisimi bilemiyorum sabırsızlanıyorum
Canım yok büyük ihtimalle ya dün test yaptım çıkmadı regl olurum bir iki gün içinde

11. Gün gayet belli vardı sonra kayboldu anlayamadım
Anladım geçen ay böyle olmadı bu ay daha farklı oldu çizgiler kandırmasın bizi birde regl bekleyelim bu arada regl düzenin ne benim ki 23 günde bir normalde iğnenin 14.günü de regl oluyormuşsun

kizlar merhaba birsey sorucam bugun benim 9 gunum 26 ocak aksam 6 30catlatma ignemi oldum aksamina iliski oldu sonra cumartesi sbah 730da sonra pazar aksam pazartesi aksam yaptik dahada yapmadik yeterlimi bu kada eiliski sonra benim 6.gunumde akintim oldu yani tabi bu surec zarfindada akintim oldu seffaf ama 6.gununede yumurta yeni catlamis olmaz heralde dimi simdiki akintilarimda hafif sarimsim daha koyu yani
diycegim suki iliski illaki oyle 1 hafta falan devam edilmesi gerekiyor mu

Merhaba ben de 12 ocakta regli oldum 3.gün femara kullandım 10.gün doktora gittim ve 2 yumurtam büyümüş doktor akşama kadar çatlar dedi gün aşırı ilişki dedi. Misafirim geldi memleketten 2 defa ilişki oldu. Doktor pazartesi günü randevu verdi PROGESTERON testi istedi. Şimdi adet sancısına benzer bir sancım var. Sırtım ve belim ağrıyor. Adetime 5 gün var karnımın alt kısmında bazen pıt pıtlar oluyor. Bu hamilelik olabilir mi? Doktor ovitrelleye gerek yok dedi yumurtalar çok büyümüş dedi

Sağ salim kucağına al insAllah.. iğnenin 18 günu pozitifi gördün dimi.. benimde 15 çi günüm negatif gördüm bu sabah.. ama göğüs uclarim hassas.. kasık ağrısı var.. aniden haraket edince fena ağrıyor.. adetime 3 gün var.. bekliyorum hala.. 10 şubatda iğne olduktan 3 gün sonra doktora gitdim ve 3 tane çatlamış yumurta olduğunu söyledi... Eğer yumurta catlmissa hamile kalmama ihtimali yoktur dimi ?

kimyasal gebelik oldu kuzum, şu an tekrar gebeyim, inşallah bu hayırlıdır benim için. yumurta çatlamışsa ve eşinde de problem yoksa çok yüksek ihtimalle hamile olman gerekir belki geç döllenmedir kendine çok dikkat et reglin gecikince tekrar test yap haberlerini bekliyorum

ayy hamilesin kuzum dimi belirtilerin onu gösteriyor çünkü ben de öyleydim

İnşallah hayırlısı olur canım.. evet catladigini söyledi doktor eşimde bir problem yok bakalım iyi düşünelim iyi olsun

kizlar merhaba benxe 2.ay basladim femara +ovitrelle insallah bu ay olur suan 21.catlatma yaptim valla ard arda iliski yaptik bu sefer bi bugun free verdik yarin yaoacaz bir kac daha boyle devam edecegim bu arada yumirta takip kiti denedim 22 23 24 koyuydu bugun silik cikmia catladi heralde diye dusunuyorum ama benim kafami kurcalayan birswy var normalde yumurtall catladiktan somra vucut isisi artar ya ben usuyorum vucudumu olcuyorum ates olcerler 36.5 37 arasi degisiyor ama usuyorum ya normalde milleti okuyorum ates basiyo cok sicak diyolar bende regli olacagim zaten kesin usurum bu dueum beni bira uzdu ya bu aydami olmadi diye

Merhaba ben adetimin 3 günü femera kullanmaya başladım 5 gun sabah akşam ictim yumurtlarım 1 tane solda 15 mm 2 tane sağda 16 ve 17 mm büyüdü sonra catlatma ignesi verdi dr onu vuruldum bugün 9. Günüm dr 14gün sonra gel dedi ben dayanamdim 7. Gün tes yaptım oda pozitif cıktı iğnenin etkisi olabilri dedim ama belim sırtım çok ağırdı sadece iki gündür kaşık ağrım var ama hafif hamilemiyim degilmiyim aynı belirtileri yaşayın varmi yapabilrimisniz buraya

ya canim insallah gebesindir insallah ama 7. gun daha cok erken ignenin etsii anca 12 gunden sonra azaliyor birde soyle bir durumda var tabi embriyonun gelisip rahme tutunmasi zaten 6 7 gunu buluyor
insallah hamilesidir az daha sabret canim

ya canim insallah gebesindir insallah ama 7. gun daha cok erken ignenin etsii anca 12 gunden sonra azaliyor birde soyle bir durumda var tabi embriyonun gelisip rahme tutunmasi zaten 6 7 gunu buluyor
insallah hamilesidir az daha sabret canim
Şimdi yine yaptım normal.kaset test yaptim tek çizgi cıktı bu demekki herhalde iğnenin etkisi geçmiş bundan sonra pozitife donermi acaba

Şimdi yine yaptım normal.kaset test yaptim tek çizgi cıktı bu demekki herhalde iğnenin etkisi geçmiş bundan sonra pozitife donermi acaba
bu igi birswy aslinda ilacin etkisi demekki gitmis
yani bence 2 gun daha bekle egeeki tekrardan cift cizgi cikarsa ozmani hamilesin demek ay insallah cikar ya bu arada birswy sormak istiyorum akinnti durumunuz nasil acaba benim sanirim catlama gunu geldi sonraki gun geldi simdi birssy yok asla umudumda yok olavagindan ama rabbim bilir

Benim akintim iğneden 4. Ve 5. Gün oldu daha olmadi oda çok az yani beyaz bi skinti oldu demin teste bi aktım hayalet çizgi gibi bisey vardi ya ne bilim kafama da çok takmak istemiyorum inş vardir bisey

Benim akintim iğneden 4. Ve 5. Gün oldu daha olmadi oda çok az yani beyaz bi skinti oldu demin teste bi aktım hayalet çizgi gibi bisey vardi ya ne bilim kafama da çok takmak istemiyorum inş vardir bisey
aynen canim takma bende gecen sefer oyle oldum gun gun yaptim bide yapma tutacagi varsa stresten etkilenir

insalalh tutunur hamilelik olur birde benim yaltigim gibi aldanma ilk 10 dk icinxe citi cikti sonra cikinca pek saglikli degil birde simdi hala ignenin etkisi var silikde olsa yinedd cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…