Femara+Ovitrelle Sürecim

hamileyim canım yarın da kan testi vereceğim. iki tane idrar testi yaptım ikisi de pozitif

kuzum gördüm ben çizgiyi var gibi sanki iki gün sonra testini tekrarla koyulaşınca kan vermeye git hemennnn

kuzum gördüm ben çizgiyi var gibi sanki iki gün sonra testini tekrarla koyulaşınca kan vermeye git hemennnn
İnşallah kuzum bugün 11. Günüm du yarın bir daha yapım sabah sonra kana koşarım ama kuruma çizgisi de bu kadar olmaz dimi canım

Hadi hayırlı olsun darısı bize inşallahbelirtilerini bizimle paylaşır mısın
kuzum benim pek belirtim yok hatta bu ay hiç umudum yoktu hamile olduğumu testi yapana kadar hiç düşünmemiştim heveslenmemiştim. aklıma bile gelmiyordu o kadar salmıştım yani. reglime yedi gün kaladan itibaren karnıma bıçak saplanır gibi ağrılar girmeye başladı. bir iki kez baş dönmem oldu ve iştahım inanılmaz açıldı. mide yanmam var. mide yanmasını belirti olarak görmüyorum mide rahatsızlığım var zaten sık sık yanma olur bende. evde çok hareket ettiğimde eğilip kalktığımda midem ağzıma geliyor sanki ama ben bunu da belirti olarak görmemiştim. sadece bir kez akıntım oldu o kadar resmen bebiş sessiz sakin yerleşiyor oraya beni hiç üzmeden internetten test sipariş etmiştim bugün iki gibi onlar geldi arkadaşlarım bendeydi yapsana dediler yok falan derken yaptım pozitif çıktı inanamadım biraz bekledim dayanamadım yine yaptım o da pozitif çıktı şimdi tam anlamıyla doğrulatmak için yarın gidip kan vericem. rabbim isteyen herkese nasip kucaklarımız boş kalmasın inşallah

ayrıca söylemeyi unuttum karnım inanılmayacak kadar şiş sebebini bilemiyorum iğneden olabilir

Öyle canım ama çıkıyor çoğunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…