Femara+ovitrelle 12.günü acil 😭

ksk191235

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
74
17
30
Merhaba kızlar ,
aşağıda notlarımı iletiyorum bu notlara göre biri bana birşey söyleyebilir mi durum nedir negatif mi pozitife dönermi iğne etkisi yenimi geçti falan filan gibi😑

28 mayıs sat
31 mayıs femara başlangıç
4 haziran femara bitiş
6 haziran doktor kont. (2 yumurta 12mm)
10 haziran tekrar doktor kont.(yumurtalar çatlamak üzere)
10 haziran 13:40 ovitrelle vuruldum.

10-11-13-15-18-19 haziran ilişki

21 haziran kaset test (erken değil) negatif

• Beğen
Reactions: eez
Merhaba kızlar ,
aşağıda notlarımı iletiyorum bu notlara göre biri bana birşey söyleyebilir mi durum nedir negatif mi pozitife dönermi iğne etkisi yenimi geçti falan filan gibi😑

28 mayıs sat
31 mayıs femara başlangıç
4 haziran femara bitiş
6 haziran doktor kont. (2 yumurta 12mm)
10 haziran tekrar doktor kont.(yumurtalar çatlamak üzere)
10 haziran 13:40 ovitrelle vuruldum.

10-11-13-15-18-19 haziran ilişki

21 haziran kaset test (erken değil) negatif
Bu arada hiççç bir hamilelik yada regl belirtim yok iğneden bu yana. Normalde acıması gereken göğüslerimde bile tık yok..

Bende 13 Haziran'da vuruldum. İğne günü ile birlikte 9. Gün bugün. Sizinde 11 gün olmuş. Kasıklarınızda iğne batmaları oluyor mu? belinizde ağrı falan. Benim daha erken biliyorum erken gebelik testi yaptım. Pozitif ama kaset test yaptım negatif. Şuan hala iğne etkisi olabilir. 14. Güne kadar beklemek gerek bence. Pozitif e dönebilirsiniz

Bende 13 Haziran'da vuruldum. İğne günü ile birlikte 9. Gün bugün. Sizinde 11 gün olmuş. Kasıklarınızda iğne batmaları oluyor mu? belinizde ağrı falan. Benim daha erken biliyorum erken gebelik testi yaptım. Pozitif ama kaset test yaptım negatif. Şuan hala iğne etkisi olabilir. 14. Güne kadar beklemek gerek bence. Pozitif e dönebilirsiniz
Ben bugüne kadar hiç test yapmadım bugün sanah ilkti ondan pozitfiti iğne etkisi geçti negatife mi döndü falan hiç takip etmedim ama hiç bir belirtim olamaması kafamı karıştırıyor umutsuzlanıyorum😔

Ben bugüne kadar hiç test yapmadım bugün sanah ilkti ondan pozitfiti iğne etkisi geçti negatife mi döndü falan hiç takip etmedim ama hiç bir belirtim olamaması kafamı karıştırıyor umutsuzlanıyorum😔
İlk kontrolde 12mm 2 taneydi. Sonra tekrar gittiğimde hiç mm söylemedi çatlamak üzere hemen vurul dedi o dakika gidip alıp geri dönüp vuruldum hemen
Kuzum bir günde 2 test yaptın doğru mu anladimm. Umut hep var. Zamanında var bekleyelim biraz.

:)) yok yok olsunnn bende biraz karışık yazmışımmm

Yaani iğneden beri ilk defa bu sabah 1 tane kaset test yaptım işte oda negatif çıktı. İnşallahhhh pozitif olur ama hiç belirtim yok

:)) yok yok olsunnn bende biraz karışık yazmışımmm

Yaani iğneden beri ilk defa bu sabah 1 tane kaset test yaptım işte oda negatif çıktı. İnşallahhhh pozitif olur ama hiç belirtim yok
Varsa bile kasete yansımaz ki kuzum. Bende ilk kez bu sabah ilk idrarla yaptım böyle çıktı. Ama iğne etkisi olabilir diye düşünüyorum. Varsa bile kasete yansımaz.

Eklentiler

• IMG_20240621_110329.jpg
    IMG_20240621_110329.jpg
    171,6 KB · Görüntüleme: 20
X