Femara kullanıp iğnesiz çatlama hakkında.

Belirtileriniz var mı ben de aynı süreci yaşıyorum da femara kullandım kendi kendine çatladı adet günüm geçen ayın 22siydi 2 gün var adetime bugün test yaptım negatif

Belirtileriniz var mı ben de aynı süreci yaşıyorum da femara kullandım kendi kendine çatladı adet günüm geçen ayın 22siydi 2 gün var adetime bugün test yaptım negatif
Be gecikmenin 1.ve 4. Günü test yaptım negatft ama yumurtam 23. Gün çatladı geç döllenme olabilir diyorum ama uyku hali var yalnızca nede ara Br vuran be ağrısı o kadar, sabah birde ovü testine bakayım dedim negatft o, gee olanlarda pozitif çıkıyor, pek ümdm kalmadı

Çatlama olduğu için mi vermedi iğneyi?

Merhaba kızlar,
Bende başımdan geçenleri kısaca anlatmak, sizlere umut olmak isterim.
Yüksek dirençli pcosum var adetlerim 2-3 bazen 4 ayda bir oluyor.
Yaklaşık 1 yıl normal yöntemle gebe kalmayı denedik olmadı.
Doktora gidip bir tedavisi varsa görmek istedim ancak gittiğim randevuda yani 2022 Eylül ayında rahim ağzı kanseri tanısı koyuldu. testler tahliller vs vs derken aralık ayında ameliyat oldum rahim ağzımın bir kısmı alındı.
Ameliyat sonrası doktorlar hızlıca hamile kalırsam tedavi açısından iyi olacağını söyledi.
İyileşme süreci vs derken şubat ayında gittiğim bir doktor bana Klomen verdi kullandık ilişki günlerini değerlendirdik olmadı.
Ardından nisan ayında başka bir doktora gittim hali hazırda 9mm lik güzel bir yumurtam olduğunu söyledi bana femara verdi düzenli kullandım yumurta çatlatma iğnesi için randevu verdi.
Ama ben o randevuya kadar çok ciddi ateşli bir hastalık geçirdim yaklaşık 1 hafta boyunca.
Daha sonra randevuya gittiğimde yumurtalarımın 19-20 mm olmasını bekliyorduk ki çatlatma iğnesi olayım.
Ama doktorum bir baktı ki 1 tane bile yumurta yok, büyümesi şöyle dursun olan yumurtam bile sönmüştü.
Geçirdiğim ateşli hastalıktan olabileceği söylendi. haliyle çatlatma iğnesi de olamadım.
Bir sonraki adetimde tekrar femara kullanmamı söyledi doktorum ama artık kaç ay sonra adet olurum bilmiyordum.
Tamamen umudum kalmamış, öylece hayatıma devam ederken 13 mayısta eşimin ısrarı üzerine evde kalan son erken gebelik testini denedim ve sonuç pozitifti.
çok şükür şuan 14 haftalık hamileyim ve her şey çok güzel gidiyor.
Yani şunu söylemek istiyorum, Rabbim ol derse sönmüş yumurtalardan bile o bebeği size nasip eder.
Umudunuzu kaybetmeyin, Yüce Allahım isteyen herkese nasip etsin

Çok duygulandım Rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasib etsin En kısa zamanda bize de nasib etsin şuan aşılama sürecindeyim bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…