Femara kullanıp iğnesiz çatlama hakkında.

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar.

Geçen ay femara + ovitrelle denedim tutmadı.
Elimde kalan femarayı bu ay da içtim 5 gün.
Yarın 13.günüm ve kontrolüm var.
Bu sefer iğne istemiyorum. Artık iğnelere ilaçlara para vermekten yoruldum.
Maddi boyutu ayrı,manevi boyutu apayrı.
Ucuz birşey de değil.

Sorum şu ki;
Femara kullanıp,çatlatma iğnesi olmadan deneyenler neler yaşadınız anlatır mısınız
Sonuç olumlu ya da olumsuz farketmez.
Tecrübenizi dinlemek istiyorum.

Bilhassa evde kendi ovülasyonla deneyenleri.
Veya doktorun “iğneye gerek yok,kendi çatlayacak” dediği arkadaşları dinlemek istiyorum.

Çok teşekkür ederim

Ovülasyon testimi de ekliyorum
Koyulaşma iyi gidiyor gibi.

Eklentiler

• 1BAE462C-AB07-4327-8397-439C18292F1C.jpeg
    110,2 KB · Görüntüleme: 103
Canım bende aynı durumu yaşıyorum gecen ay femara vet ovitrelle vuruldum baya pahalı iğnesi de çatlamayabilir herkesin vicudu bir olmuyor bana doktorum çatlasa bile iğne mecbur veriyoruz oldu ki çatlamadı ihtimali ne karşı ama ibrahim saraçoğlunun havuç incir kürü var o yumurtayı çatlatıyor istersen dene bir ovitrelle 480 lira mi ney baya pahali haklısın tamamen senın yumurtalıgına bağlı stresten uzak dur birde

Normalde yumurtam çatlıyor. Diğer aylarda ovülasyon ile takip ettiğimde şahit oldum. Ama gerçekten 480 lira vermek istemiyorum artık. Bir sonuç da aldığım yok. Yazık günah.
Bayram tatiline güveniyorum işte stres olmamak için oyalanırım diyorum
Merak ettim böyle hamile kalan var mı diye

En az 3kez femara ovitrelle yapmak lazım siz kaç kez yaptınız negatif sonuç aldınız Bende almak istemiyorum ama yapacak bir şey yok sizin ne sorununuz var hamıle kalmak la ılgılı

En az 3kez femara ovitrelle yapmak lazım siz kaç kez yaptınız negatif sonuç aldınız Bende almak istemiyorum ama yapacak bir şey yok sizin ne sorununuz var hamıle kalmak la ılgılı
Hiçbir sorun yok. Rahim filmi de çekildim. Eşim de test verdi. Ama nasip olmadı. Sanırım zamanı değil. Ben ilaçsız da yumurtlama görüyorum.
Ama yine de doktorum ilaç başladı ama bir işe yaramadı.
Klomen+ovitrelle de kullandım
Femara+ovitrelle de.
Ama bi sonuç alamadım.
Bu 2.femara kullanışım.
Aslında kullanmicaktım ama kutuda kaldı ya o biraz beni dürttü. Elimde ilaç olmasaydı bırakıyordum artık pes ediyordum
%80 ilk kullanımda hamile kalan var burada okudum.
Ama bizim sanırım hayırlı zaman değil öyle avutuyorum kendimi.

Evet bencede Rabbim ol derse olmayacak şey olur tabiki aşılama yaptırsanız kaç yıldır evlisiniz bekleme süreniz ne kadar

Bide femara mın içeriği letrozol maddesi letu yada letrol adlı ilaçlar var femaraya göre daha uygun fiyatı illa femara almak zorunda değilsiniz ama iğne olarak ovitrelle en iyisi diye biliyorum Bi kez daha deneyin bence âna aşılama yaptırın devlet hastanesinde yapılıyor ücretsiz hangi şehırdesınız bilmiyorum ama ben antepte oturuyorum burda kadın hastalıkları hastanesinde yardımcı üreme bölümünde aşılama yapılıyor deneyin bence

Fazlasıyla küçük biryerde yaşıyoruz tayinciyiz. Hem bu yüzden hem de daha zamanı vardır diyerek Şuan için hiç aşılama düşünmedik. Rabbim daha fazla bekletmesin inşaAllah ve bunlara gerek kalmasın. 1,5 senedir deniyoruz

Merhabalar. Benimde femarada ilk ayim 5 gün kullandim kontrole gittim. 10. Gün yumurtam kendiliğinden çatlamışti iğne vermedi

Neolmuş çatlamış mı
Yok ama çatlamak üzere dedi
İğne veriyordu ama istemedim
İğnesiz denemek istiyorum dedim
Tamam dedi gün aşırı ilişki önerdi bir dolu bir boş şekilde.
Ovülasyon testi vardı zaten onunla bakıyordum. Pik olmak üzere.

Eklentiler

• 7F816211-A97A-4FAA-9F4C-4C5AE39C8B97.jpeg
    186,8 KB · Görüntüleme: 76
Femaralı lk ayım, 5 gün kullan gel dedi, gttm bi tane fena olmayan Yumurta var dedi, 2 gün sonra gel büyümüşümü bakalım dedi, neyse gittim olmamış dedi başka Dr a gönderdi, bemde evde ovü vardı Yumurtalama zamanı bakayım dedim n baktım pozitif hatta baya pozitif kaldı adete 5 gün kala pik yapıp çatladı ovü testine göre, adetim geçti gecikmenin 1.gğn test yaptım negatif 4.gün test yaptım negatif, 9 gün deyim hala adet olmadım, test de yapmadım, geç döllenmedr belki diye, yarn gidicem bir daha bakalım nedr ne değildir

Anladım canım bu ay ben femara kullanmadım hiç ağrısından dolayı ama ovulasyon belirtileri oldu sonra şiddetli bir ağrı meğer yumurta çatlamamış 5cm kiste cevirmiş şimdi onla ugrasiyorum eritmek için sonra yine ovitrelle alcam benim yumurtam hiç çatlamıyor her ay tekrarlayan kist yapıo mesela inşallah seninki çatlar

Vallaha bende nedr ne oldu bilmiyorum, beklentim geç döllenme yönünde ama bakalım, rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş

Merhaba benim yumurtam yeterince büyümediğindem doktorum femera verdi 5 ya da 6 gün kullandım tam hatırlamıyorum kontrole gittiğimde yumurtamın geliştiğini söyledi doktorum ve ilişki için gün verdi. Sonrasında gebe kaldım iğnesiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…