Gebeliğe Hazırlık FEMARA KULLANANLAR BI BAKABILIRMI

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mina_1414

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2017
1.060
952
38
Kizlar yaklasik olarak 5 ay klomen kullandim ve catlatma ignesi ovitrelle oldum fakat hamile kalamadim burda devlet hastanesi de yumurta takibi yapan bir doktorum var ama ben yetinmeyip ozel muhaynaneyede gittim kadin bana yeniden klomen ve gonal f igne verdi igne 700 tl mis ve yumurta takibi icin 800 tl ostedi bende si irlendim bir doktorla konusmaya 150 tl odeyip ciktim spnra evdw agladim agladim kendimi toparladim bu gun adetin 3. Cu gunuydu klomen almak yerine gittim femara aldim 5 gun sabah aksam icicem sonra devlet hastanesine yumurta takibine gidicem sadece femara kullanip catlatma ignesiyle hamile kalan varmi aranizda yada kac yumurta olustu bu femarada yumurtalar biraz daha hassas ve kaliteli oluyormus benim yumurtalarimda direncli sanirim bu arada enfeksiyon kcin bana fitil ve hapta yazmisti o vicdansiz kadin isimlerini bildigim icin hemen onlarida alip basladim ben bu imtihandan gecicem allahin izniyle femara kullananlar bebi bilgilendirirse sevinirim canlar klomende master yaptim da femara ilk kullanisim eger bu ay hamile kalirsam 30 luk almistim zaten 10 tanesini kullanicam 20 lik kalcak onuda kimin ihtiyaci olursa ucretsiz gondercem ben nasiplenirsem baskasida nasiplensin insallah

Canım bende klomenden hic fayda görmedim çok gereksiz bu ilaç bence.ben iki kere hamile kaldım ve femara sayesinde ama ikisinide kaybettim .genetik testlere bakicaz düşüklerin sebebi için ama femara sayesinde hamile kaldım çok şükür diyorum .senin gebelik oluştu mu peki

Canim adetime 10 gun var raabim uygun gorduyse artik verir olmadi bi sonraki aya calisirim napim valla hic bisi belli degil daha evet sen genetik teste baktir 1 ayda cikiyor sanirim rabbim bir daha aci gostermesin sana cok zor olup kaybetmek yinede allah en dogrusunu bilir ben ilk kizimi dogum yapip kaybettim sonra bu kizim oldu ama ole bir cocuk ki sanki 30 yasina gelmis sonra kuculmus ole arkadasim gibi hep iyiki bole bi evladim var diyorum bakalim ilk defa femara kullandim ama yumurta takibi yaptiramadim doktorun sirasi hep doluydu denk gelmedi ovi testinde cift cizgiyi yakaladim ama degerlendirdim kendimce kismet bakalim adet gelmezse olur ne diyim

Bende 2 yıldır bekliyorum bebişimi..bu süreçte 4 kez klomen 2 keresinde de ovitrelle igne kullanmıştım olmadı..rahim filmi hsg cektirdim çok iyi çıktı..sperm testimiz çok iyi çıktı..devlet hastanesine de özellere de gittim aynı politikalar işleniyor sırasıyla..esimdede bendede ciddi bi sorun olmadığı için aşılama da önermediler doğal yolla olmasını bekledik..bu ay tekrar bir dr gittim amh hormon test yaptı ve femara verdi birde gynositol folik takviyesi..
Bende ilk kez kullanıyorum 4.ictim bgn bir yan etkisi yok bekleyip göreceğiz bu vesile olacak mı vakti saati geldi mı herşey yaradan dan..

Cnm nasilsin umarım hamilesindir tatlim

Cnm nasilsin umarım hamilesindir tatlim
Tatlim 23 ekimde adet olmam lazim ama bende belirti falan hic bisey yok olmamistir muhtemelen yine bu ay yumurta takibi yaptirmadim ovi testinde pzitifi yakaladim kendimce degerlendirdim rabbim verirse hikmetindendir vermezsede vardir bildigi ben allahima biraktim ne eylerse hayra eyler o nasil istiyosa ole olsun saldim artik

Canim insallah sende bu ay sonuc alirsin da bebisin olur aminnnn

Tatlım adet oldun mu var mı bir gelişme

Canim 2 gun gecti malesef adet agrilarim var gebelik testi negatif adet olmayi bekliyorum ben canim sen ne yaptin
Hala umut var yani hadi inşallah..bende de femara sonrası saglıklı 2 yumurta gelişmiş ovitrelle iğne verdi bgn vurduk bakalim talimata uyup 14 gün sonrasıni beklicez insallah tutar mucizemiz

Beybisim naber bebegimiz nasil arada giriyorum bu aralar adet oldum ben 24 ekimde 3 gun gecikmeyle doktora gittim solda kist cikti sag overde de kucuk kucuk yumurtalar var 10 tane falan bu ay bebis tedavisi degil vucudu haxirliycakmis yeni bi doktor ama bi sonraki ay belki mujdeli haber veririm daha once hic kullanmadigim ilaclar verdi dua et bana ne olur bende anne olim artik optum seni cok icindekini cok iyi bak bal o bal minik ellerini ayaklarini opeyim onun ben

Hala umut var yani hadi inşallah..bende de femara sonrası saglıklı 2 yumurta gelişmiş ovitrelle iğne verdi bgn vurduk bakalim talimata uyup 14 gün sonrasıni beklicez insallah tutar mucizemiz
Yavru sen guzel haberler ver ben gecen ay takip yaptiramamistim kist olmus insallah sen mucizene kavusursun hamis kslirsan yaz mutlaka

Ah canim bir sabredebilsek er yada gec bize verecek rabbim onları..hersey de vardır hayr sakın üzme kendini..
bu ay uzun bir aradan sonra ilk kez femara + yumurta takibi ve ovitrelle iğne ile bugün 4.gün m ağrılardan catlamamı bile hissettim dün de duphaston a başladım..takdiri ilahi güzel haberler artık inşallah gönlumuzce olur

İyiyim canım ben de çok şükür keseyi gördük geçen salı cuma günü de kalp atışlarına gidicez nasipse. Ayy ederim tabi kuzumm insallahh minik mucizen tedavilerinle beraber gelir sana bol dua et. Umudunu yitirme inşallah senin de güzel haberlerini alacağız

Sagol bitanecim bende inaniyorum olucak insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…