Femara kullananlar bakabilir mi ?

Kaçırmazsın canım cunku bende aynı senın gibi beş gun kullandım bel yün boş sonunda bugun kontrole gittim ve çatlama iğnesi oldüm yumurta gelişmiş yanı daha yeni

Kızlar bende 12 Haziranda iğne oldum hiç koyu çizgi görmedim ilaç bende etki göstermedi mi acaba diyorum Bir gün Yok birgün çizgi çıkıyor aynı saatte yaptım sonra 3 testi

Eklentiler

• IMG_20230619_112517.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 33
iğneden kaynaklı ovülasyon ve hgc pozitif çıkar çatlatma için erken daha ilaç etkisini kaybetmedi

iğneden kaynaklı ovülasyon ve hgc pozitif çıkar çatlatma için erken daha ilaç etkisini kaybetmedi
Yok iğne kaynaklı degıl 9. Gün yazan ılk testi iğne olmadan yapmıştım ıkıncıyı iğne olunca yaptım zaten doktorun ultrason kontrolun de de gelişmiş yumurtalararım görülüyodu yanı testın pik vermesi yumurta gelıstıgı için

Gelişmiş yumurta olmasa doktor iğne yapmazlar canım zaten o yüzden pik olmuş evet ama diğer testin iğneden kaynaklı pik görünüyor ben çatlama göremedim testinde

Canım gün de bir mi iki mi kullandın? Bir adetin 5. Günü mü başladın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…