Femara ile yumurtlama

Znpsrczeynep

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
756
350
45
Femara ile güncel üyelerden hamile kalan varmi
Ben ilk defa femara basladim 5gun dün bitti gunde iki doz ama bir gram ağrı sancı vs hissetmedim acaba yumirtam olmadımi pazartesi gidicem takibe ama klomen 3ay kullandığımda ağrılarım aşırı vardı yumurtamda oluşuyordu gebelik olmuyor.die.femaraya başlattı doktor

Ben ilk defa femara basladim 5gun dün bitti gunde iki doz ama bir gram ağrı sancı vs hissetmedim acaba yumirtam olmadımi pazartesi gidicem takibe ama klomen 3ay kullandığımda ağrılarım aşırı vardı yumurtamda oluşuyordu gebelik olmuyor.die.femaraya başlattı doktor
Ben ilk femara kullanımda gebe kaldım canım darısı inşallah hayırlısıyla başına 🤲🏻 🌸

Canım sürecimiz Seninle aynı ilerliyor😍 Hsg çekildi normal eşimde de sorun çıkmadı.Pazartesi takibim var.Bakalım nasıl sonuç alacağız.🤲🏻🌸

Bende de hiç bir belirti olmuyordu ama gayet guzel yumurtalarim gelişiyordu

Bende bu ay femara kullancam =)
Reglimin 2. Günü bugün
5. Gün baslayıp günde 1 tane kullancam
Bittikten bi kaç gün sonrada kontrole gidicem
İnsallah güzel güzel gelişir yumurtalarımız😘
Haberleşelimm burdan =)

Benimde 2. Ayim femara kullandigim, benimde agrim olmuyordu kullanirken sadece catlatma ignesinden 36 saat sonra hissetim bu ay catlamayi sabaha kadar 😅 bakalim beklemedeyim. Bat 14 agustos 🤲🏻

Merhaba kızlar 🌸
Benimde bu ay femarayla 3.deneyişim rabbim inşallah bu ayki tedavini olumlu sonuçlandırır bu aydan ümitlenmek istiyorum ama sonrada fazla umutlanmak istemiyorum benimde kafam karışık anlayacağınız 😍 bat 17 Ağustos benimde bakalım 18 ve 15mmlik yumişler bana gebelik getirecekmi 🤰🤲🏻

Herkes için hayirlisi Rabbım bizlere o mutluluğu nasip etsin birde aşırı derecede dış etlerim sızlıyor dış ağrısı değil ama netten araştırdım kalsiyum eksikligi yapiyormus femara takviye almak gerekiyormus pazartesi alicam doktora danışayım da ondan sızlıyor demekki

Benimde 2. Ayim femara kullandigim, benimde agrim olmuyordu kullanirken sadece catlatma ignesinden 36 saat sonra hissetim bu ay catlamayi sabaha kadar 😅 bakalim beklemedeyim. Bat 14 agustos 🤲🏻
Catlatma sonrasi bendede oluyor ağrı ama famera dün bitti mesela hiç ağrım olmadi 5gun boyunca pazartesi bakalim ne diyecek doktorum
Insallah yumoşlarim olusmustur klomenle olusiyor ama gebelik madi 3aydir femaradan umutluyum tabiki şifa rabbimden

Catlatma sonrasi bendede oluyor ağrı ama famera dün bitti mesela hiç ağrım olmadi 5gun boyunca pazartesi bakalim ne diyecek doktorum
Insallah yumoşlarim olusmustur klomenle olusiyor ama gebelik madi 3aydir femaradan umutluyum tabiki şifa rabbimden
Buyumustur buyumustur, benimde 9. Gunde 19/20 mm iki tane vardi, 10. Gun catlattik ☺️InsaAllahh gebelik olusur sendedee!

Ben 4duncu gün basladim femaraya ilaci alamadim bi gün gecikmeli basladim insallqh sikinti olmamıştır çok pahalı 160 telden aldim ve kalsiyum bakıyorum simdi fiyatlara sollar kalsiyum 60 tl yazıyor pazartesi alicam artik mecbur dış etlerim sızlıyor femara kalsiyum d vitamini eksikliğine sebeb oliyomus

Iki yumurtam olmus kizlar döngü gunum11 bugun yumurtanın biri 13mm biri 12 mm cuma tekrar gel dedi insallah ozamana kadar büyümeye devam eder sonmez

X