Gebeliğe Hazırlık FEMARA İLE HAMİLE KALANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende femara kullandım önce büyümedi sonradan sende olduğu gibi iki haftada 21 22 iki tane yumurtam büyüdü çatlama iğnesi vuruldum kendı de çatlar dedi ama ben garanti olsun diye bir hafta oldu bakalım hayırlısı ne olacak inşallah bende güzel sonuçlar alırım

İnşaAllah hayırlı haberini alırsın canm

Ben ilk seferde kaldım canım 1 ocak da başladık femera ya ve şuan 5+2 günlük hamileyim darısı inşallah sana olsun
Canım iğneden kaçıncı gün sonra çıktı gebelik:) sağlıcakla al kucağına insallahhh. Nasıl bir yol izlediniz bu surecte

Kızlar bende bu ay ilk defa kullandım bugun catlatma iğnesi vuruldum 4 güb ilişki dedi doktor

Aylar önce konuyu ben açmıştım korktuğum gibi de oldu femerayla 2. Takipte hamile kaldım fakat sağlıksız gebelik olduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Doktorlar ilaçla ilgisi yok diyor ama bence olabilir

Ben 3 ay kullandim femara hamile kalamadim troid sorunum var ama ilaçla kontrol altında. Niye hamıle kalamıyorum anlamıyorum. Bidaha kullansam olur mu acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…