Gebeliğe Hazırlık FEMARA İLE HAMİLE KALANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ximix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
155
60
32
arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 yıldır çocuk düşünüyorum doktora gittim eşim ve benim tüm testlerimiz yapıldı herşey normal çıktı. Doktorum biraz daha kendiliğimden hamile kalmak için beklememi istediğim zaman gelip femaraya başlayabileceğimizi söyledi. Bende 1 ay daha bekleyip kısmetse ilaca başlamayı düşünüyorum. Hiç bir sorunu olmayıp Femara kullanan arkadaşlar kaçıncı kullanımda hamile kaldınız ya da ilaç kullanıp sağlıksız gebelik yaşayan var mı? Bu ilaçla ilgili düşük yapanlarla ilgili konularda okumuştum kafam karıştı biraz. Yardımcı olur musunuz

Ben ilk seferde kaldım canım 1 ocak da başladık femera ya ve şuan 5+2 günlük hamileyim darısı inşallah sana olsun

Ben ilk seferde kaldım canım 1 ocak da başladık femera ya ve şuan 5+2 günlük hamileyim darısı inşallah sana olsun
Bu femara ne işe yarıyo ya bende 1 sene oldu istiyorum ama olmadı doktora gittim tedaviye başlayacaktı ama enfeksiyon hastalığım çıktı onun tedavisini olcam diye yapmadı tedavi ne tedavisi olabilir acaba dediği

Bende adet bekliyorum femara verecek doktorum 1 yıldır evliyim

Benmde ilk kullanmşm bat 15 şubat bakalm işe yaracak mı 2 senedir deniyorum klomen yaradı femeraya geçtik dualarımz birbrmz için olsn :)))

Peki bana dermi acaba neden doktoruna devam etmedin diye şimdi oda yaşın genç demesini istemiyorum ne demeliyim gidince doktora acaba
Ben çokmdr değiştirdm hiçbri öle bşey demedi ve hep eski sonçlrmla gittm sorun olmaz yaşn genç derse istiyorm hemen çock diyin yani banada öle diye dye yasm 30 oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…