Femara ile hamile kalan var mı

Hayat zorlugu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
3
1
25
Herkese merhaba marttan bu yana inofolic kullanıyorum. 2 aydır klomen + çatlatma iğnesi yaptık ama gebelik oluşmadı. Bu ay da femara verdi ama İnternete bu hap için iyi şeyler yok aceba yanlış mı polikistik overım net de meme kanserleri için vs yazıyor da kafam karıştı bu femara ile gebe kalan var mı yoksa femara dan sonra tüp bebek mi olacak

Femara hiç kullanmadım letrasan ve kolaman kullandım bu ilaçlar meme kanseri tedavisindede kullanılabiliyor ilk once eşiniz tahlil yaptırsın spermiogram tahlili sonra bebek tedavisinine geçiniz ilaçlada olmasa hsg çekilir rahim filmi tüpler açık mı değil mi diye bakılır o bakildiktan sonra aşılama en son tüp bebek tedavisi olur hakkınızda hayırlısı :)

femera doktorm banada vermişti kullandım 2 ay veriyorlar bebek için hamile kalnlar var ben kalamadım tab o ayrı

Merhaba kızlar ilk çocugumda 2 yıl tedaviyle oldu benimde polikistik denildi ameliyat olacaksın dendi ben ameliyat korkusundan ilaç dedim yoksa istemiyorum cocuk dedşm doktor da femara verdi adetin 3.günğ basladım 5 gün kullandım gebe kaldım su an 8 yasında oglum var oglumdan sonra 2 defa dıs gebelik yasadım 2. cocugu istiyorum tekrar femara ya basladık 5 gün yine kullandım inşallah Allah nasip ederse yine bebek istiyoruz umudunuzu yitirmeyin kafaya da cok takmadan ilişki yasayın onun stresi cok fazla etkiliyor ALLAH yardımcımız olsun umudunuzu kaybetmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…