Femara kullanıldığı hafta gebelik ihtimali yüksek mi

Ben femara kullanıldığim ay hamile kaldım hemde ilk denememdi çatlatma iğnesi falan da olmadım bakalım şimdi tekrar femara kullanicam inşallah bu ay da yüzümüz güler ❤️🤲
Merhaba femara ile hamile kaldim dedininiz gebeliginiz devam etti mi anlamadm bende hamile kaldm ama düşükle sonuçlanıyor benmki

Merhaba femara ile hamile kaldim dedininiz gebeliginiz devam etti mi anlamadm bende hamile kaldm ama düşükle sonuçlanıyor benmki
Ben femara ile hamile kaldım oğlum 5.5 aylıkken kalbinde nokta beyazlık göründü almamı istediler ama ben aldirmadim olecegini de söylediler . Ama ben yine de doğuma kadar dayandım 38.1 ile doğurdum sezeryana alındım ama üç gün yaşadı sonra vefat etti hala da genetik test bekliyoruz .neden böyle olduğunu araştırıyorum

Ben femara yi kullanıp gebe kaldım iki defa femara ile kaldım ilkinde kimyasal oldu ikincisinde 3 aylıkken düşük oldu sebebi ne bilmiyorum yani femarayl ile bir ilggisi var mı bilmiyorum
Geçmiş olsun. Benim bir kızım var doğal yolla kaldım gebe ikincisi olmuyor tedaviye başladım geçen ay sadece femara kullandım olmadı gebelik bu ay femara ovitrella çatlatma iğnesi oldum cuma günü bakalım bu ay olacak mı hayırlısı olsun. Bu ay da olmasa tedavi olmayacağim artık

X