Femara ile büyümeyen yumurta ilacı bırakınca kendiliğinden büyür mü?

Evet canım seninle konuştuktan sonra tekrar gitmiştim işte, büyümemiş yine zaten geçen de büyümemişti tarzında konuştu. Bir sonraki reglde tekrar gel dedi. Dün değerlendirdim muhtemelen bugün de değerlendiririm ovulasyon testim de bitti aksi gibi :/ çatlamayı göremeyeceğim ama boş geçmemek en iyisi sanırım.
Yazdim ya önceki yorumumda da, yani bu kadar erken tedaviyi sonlandirmasi cok yanlis geldi bana. Baska doktora gecme sansin varsa hastanede gec bence. Sen gün aşırı degerlendir canim. O sekilde illa ki catlamaya denk gelirsin. Degerlendir firsatin oldukca. Ilac iciyoruz ediyoruz da boyle bizi onemsemeden birden tedaviye yön verdiklerinde ben açıkçası cok bozuluyorum..

Yazdim ya önceki yorumumda da, yani bu kadar erken tedaviyi sonlandirmasi cok yanlis geldi bana. Baska doktora gecme sansin varsa hastanede gec bence. Sen gün aşırı degerlendir canim. O sekilde illa ki catlamaya denk gelirsin. Degerlendir firsatin oldukca. Ilac iciyoruz ediyoruz da boyle bizi onemsemeden birden tedaviye yön verdiklerinde ben açıkçası cok bozuluyorum..
Aynen kuzu öyle yapıcam artık gerisi de nasip napayım

X