Femara doğal transfer süreci

mygenius

Allah ol der ve olur.
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
2.470
2.170
31
Kızlar femara kullanıyorum transfer öncesi. Adetin 2.günü başla dedi doktorum. Bugün adetimin 4.günü ama dünden beri hiç adet görmüyorum adetim kesildi. Femara yapar mı ?

Bi de sol yumurtalığıma ağrı saplanıyor. Yumurta büyüyor mu o mu yapıyor

İsterseniz merkezi arayıp hemşirelerede sorun kesilme için kafanız rahat olsun önemli bişey değildir belki ama şu süreçte insan her şeyi takıyor zorlu bir dönem olduğu için aklınızda kalmaz en azından

Haklısınız insan bu süreçte takıyor her şeye cuma kontrolüm var aslında beklesem mi bilemedim

Cumaya da az kalmış ama ben olsam önden bir arardım
Haklısın canım sadece olumsuz bişey söyler diye tırstım geçen ay da doktor transferimi iptal etti. Onda femara kullanmadım tamamen doğaldı hormon değerlerim istenilen gibi olmadı

Kızlar femara kullanıyorum transfer öncesi. Adetin 2.günü başla dedi doktorum. Bugün adetimin 4.günü ama dünden beri hiç adet görmüyorum adetim kesildi. Femara yapar mı ?
Merhaba bende femara kullanıyorum pazar günü bitti ve benimde kasıklarımda ağrı var inşallah yumurtalar büyüyodur. Adetimi engellemedi ama.

İnşallah güzel sonuç alırsın canım. Benim bir kere o kadar çok ağrımıştı ki doktoruma sordum bende ilaç yapabiliyor böyle ağrı demişti. Bir de benim büyüme olmamıştı üstüne onada şaşırmıştım büyümeyip nasıl ağrıdı diye. Ama oluyor işte. Sen kafana takma olur inşallah. Yeterki doğru zamanda transfer olsun olumlu olsun

Demek ki bu ağrının üstüne büyümeyedebilir canım artık beklemekten başka çarem yok canım. Amin canım amin

Demek ki bu ağrının üstüne büyümeyedebilir canım artık beklemekten başka çarem yok canım. Amin canım amin
Canım benim Amh değerim düşük. Çok zor büyüyor bir de üstüne. Senin böyle bir sorunun olmayabilir genelde amh düşüklüğünde bu sorun var. Senin normalde büyüyorsa büyüyordur

Canım benim Amh değerim düşük. Çok zor büyüyor bir de üstüne. Senin böyle bir sorunun olmayabilir genelde amh düşüklüğünde bu sorun var. Senin normalde büyüyorsa büyüyordur
Bizim yumurtada sorun yok canım. Sperm de sorun var. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…