Femara çatlatma iğnesi

Kesinlikle anestezili çektir. Bende öyle çektirdim. Anestezi almadan çekilen hepsi çok acı çektiğini söylüyor verdikleri ilac yakarak tüpleri dolaştığı için.
Femarayı 1 kez kullandığım için 2. Kez kullanmak istedim doktora yazdım rahim filmini diğer ay cektirelim bu ay da ilac deneyelim dedim ilacı 2 3 defa kullanıp sonra vermedikleri için olmazsa sonradan tedaviye ara veririm dedim. internette arastırdım korktum evet acılı oluyormus ama beni korkutan anestezi olsam bile hayatımda hiç anestezi olmadığım için bir de anestezi korkusu umarım bu ay femarayla hamile kalırım da hsg ye gerek kalmaz

Amin insallah gerek kalmadan hamile kalırsın. Anesteziden de hiç korkma hic bise anlamıyorsun hemde bi kaç dakika sürdüğü halde uyandığında hersey aynı acı macı yok

Selam kızlar bende bu ay ilk kez femara kullanmaya başladım adetim biteli 4 gün oluyo ama kahverengi lekelenme yaşıyorum sizde böyle bi yan etki yaptımı acaba ve ben günde 3 kez içiyorum doktor öyle söyledi

Bu arada ben anastezisiz rahim filmi çekildim geçen sene 5 dakika sürüyo işlem acıdımı evet ama 1 dakika falan sürdü acıyan kısmı bence vücuda anestezi almaya deymez diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…