Femara acil yardım kızlar

Simssss6

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
544
124
31
Merhaba femara kullandim gunde 2 tane 5 gun bugun 8. Gunumdu kontrolum var iki tane 17 ve 15 mm yumurta gelismis doktor yarin tekrar gel biraz daha buyusun dedi 1 gunde buyurmu sizce

Merhaba femara kullandim gunde 2 tane 5 gun bugun 8. Gunumdu kontrolum var iki tane 17 ve 15 mm yumurta gelismis doktor yarin tekrar gel biraz daha buyusun dedi 1 gunde buyurmu sizce
Yarına kadar çatlama noktasına gelir Zaten 18 mm yukarı olan yumurtaların kendi kendine çatlaması yada iğne ile destekli çatlamasını ayarlıyor doktorunuz. Doktorunuza danışmadan fazladan ilaç almayın . Tutunması için düşük önleyici takviye isteyebilirsiniz ben progestan kullanmıştım . Tabi gebelik oluşmadı . Bu ay enfeksiyon geçirdiğim için de gelişi güzel değerlendiriyoruz 2 günde bir falan

Tamam o zaman yarin istenilen boyuta gelmediyse sorayim doktora birtane daha iciyimmi diye

Ben femara kullandiktan sonra (5 gün) kontrole gittim. Adet doneminin 11.gunuydu. 18 mm di en buyugu. Catlatma ignesi vurmayalim kendi catlasin dedi. 2 gun sonra tekrar kontrole cagirdi 24 mm olmustu ve catlatma ignesi vurduk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…