Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Femagis göğüs büyütücü krem

• Konu Sahibi julietofIzmir
özelden yazıcam sana şimdi banlanmayalım ..yok valla moralim bozuldu ilk günler iyiydi dolgunlaşmıştı göğüslerim ama regli zamanım geldiği içinmiş.. sonradan ufaldılar yine..ben kullanmaya devam edeceğim yinede ..bahsettiğin yağın faydasını gördünmükafamçokkarıştı[/QUOT
evet cnm ben gordum faydasını ama senın kullandıgın kremıde kullanmak ıstıyorum bulursam tabı:jeyyar:

özelden yazıcam sana şimdi banlanmayalım ..yok valla moralim bozuldu ilk günler iyiydi dolgunlaşmıştı göğüslerim ama regli zamanım geldiği içinmiş.. sonradan ufaldılar yine..ben kullanmaya devam edeceğim yinede ..bahsettiğin yağın faydasını gördünmükafamçokkarıştı[/QUOT
evet cnm ben gordum faydasını ama senın kullandıgın kremıde kullanmak ıstıyorum bulursam tabı:jeyyar:

ne kadar süre kullandın ? nasıl etkisini gördün yazsana canım bide markası varmı nerde bulunur

bu kremin sağlık bakanlığı izni var mı? Kendine ait bir web sitesi bile yok. ithalatçısı kim? kaçak mı? sahte mi?
eczanelerde, hepsiburada gibi ciddi satış sitelerinde satılıyor mu?

baktım canım siteside ,sağlık bakanlığınca iznide var ama bana henüz bir etkisi olmadı malesef

baktım canım siteside ,sağlık bakanlığınca iznide var ama bana henüz bir etkisi olmadı malesef

2kutuda gosterır belkı cnm etkısını yaa cıvıtması normal yanı buyumeden once oyle oluyo cunku sonradan sertlesır merak etme guzel gelısmelerını beklıyoruz cnmhihoyyyt

selam bayanlar ben alizade göğüs kremi kullanmaya başladım bugün satan kişi %100 doğal oldugunu söyledi kullananların memnun oldugunu fakat 2. şişede daha kalıcı sonuc alıcagımı söyledi
fakat yinede bilgi almak istiyorum kullananlardan

alizade gogus kreminin içinde bulunanlar

limon yağı
jojoba yağı
portakal yağı
bugday yağı
biberiye yağı

kullanmaya başladım bugun
kullanıpta etkisini gören veya göremeyen rün hakkında bilgisi olan var mı bayanlar

slm kızlar bende femagis krem almayı düşünüyorum ama yorumlara baktım kimi işe yaradığını söylüyor kimi yaramadığını ne yapıcağımı şaşırdım fiyatı diğer kremlerden daha ucuz olması da beni meraklandırıyor çünkü bu tür kremler 100 tlden aşağı satılmıyor

ewet arkadaşlar bende bugün kullanmaya başladım bakalım sonuç ne olacak ama uzun süre kulalnanlar yorum yaparlarsa memnun olucaz

kızlar selamlar olsunnnn kaydirigubbakcemile2
ben şu denendi onaylandı sayfasında takılan bir üyeyim.orayada bakın tavsiyem.şimdi baktım sayfaya . kremler konusunda da hiç güvenm yoktu . ama baktım 2 aylık kullanm kalıcılık falan . iyimiş ya. ben de almaya karar verdim. ama urfadayım nasıl yapcam . netten . ay çok heycanlandım bişeler yazın kızlar yaa opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben daha önce kullanmıştım femagis hiç etkisini görmedim belki bende etki etmedi bilmiyorum

ben daha önce kullanmıştım femagis hiç etkisini görmedim belki bende etki etmedi bilmiyorum

canım sen hemen brakmıştın dimi?? yani 1 ay 2 ay tam düzenli kullandın mı yoksa
?? kaydirigubbakcemile2

net hatırlamasam da sanırım iki ay kullanmıştım

X