Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu) ila ahir.. Bebek sahibi olmak için okuyoruz.

158 aliyrm canim...Hepinizden Allah razi olsun..Hepimizin gonlunden ne geciyorsa Rabbim hayirlisiyla gerceklestirsin

tamam canım . Müsaitsen duanın üzerine bide hacet namazı kıl duanı et. Rabbim kabul etsin inşallah

Can ben 3oo e başlıyorum. Birşey merak ettim. Hafta içinde okuyacağiz değil mi. Yanı cumartesi yazdigi için sadece cumartesi günleri mi olacak. Anliyamafim o kısmı

Can ben 3oo e başlıyorum. Birşey merak ettim. Hafta içinde okuyacağiz değil mi. Yanı cumartesi yazdigi için sadece cumartesi günleri mi olacak. Anliyamafim o kısmı

Canım bu duanın özelliği Cumartesi günleri okunması . sürekli okunsa nasıl olur bilmiyorum araştırdım pek bişey bulamadım

Kizlar ben bugün okuyamayacagim. Haber etmek istedim. İsteyim cikicada misafirliğe gideceğiz. Arkadasin vebalini almak istemem

Selam arkadaşlar allah rızası için bana yardım edermisiniz ... annemle babam ayrılmak aşamasında lütfen yardım((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…