Fazla kilolarından şikayetçi olanlar Aspir Yağı tam size göre

Aspir yağını ilk defa bugün duydum bende hafta sonu alıp denemek istiyorum, yağ oranım düşer en azından

Kilo sorunum fazla yok, 2-3 kilo versem yeter...

Merhaba.
Bende az önce aldım aspir yağını. Bu sabah aç karnına tartım 78,5 gösterdi.Hedefim 70.
Aspir yağını aktarımın tavsiyesiyle sabah akşam açken 1 tatlı kaşığı içip 20 dk kadar ısınma hareketi yapmak şeklinde kullanacağım.Ve gün içinde spor yapmadan önce incelmesini istediğim bölgelere sürüp etkisini arttıracağım.
Bunlar dışında günde min 45 dk spor yapmaya niyetliyim.
Spordan önce streç filmle sıkıca sarıyorum bedenimi.teri arttırsın diye.
günde 3 öğün yeşil kahve içiyorum.(Daha önce sadece yeşil kahve içerek 2 haftada 4 kg vermiştimde)
Ve diyetisyen destekli olmasa da yediklerime kendimce sınırlama getirdim.1000 kalorinin altında almamaya çalışıyorum mesela.kalorisi yüksek ürünlere yaklaşmıyorum.
Detaylıca yazdımki haftaya cumaya tartı ne gösterirse ona göre bilgilensin merak eden :)

Bende cuma günü aspir yağına başladım .Bağırsaklarım şimdiden düzene girdi diet yapmıyorum fakat biras dikkat ediyorum.Bakalım zayıflayacakmıyım.Gelişmeleri paylaşıcam.

şu 5 kilosu fazla olanlara çok özeniyorum gerçekten. Ben kilo verme psikolojisine grince sadece sağlıklı ve düzenli besleniyorum. Her zamankinden fazla yememe rağmen daha hızlı kilo veriyorum. Bu metabolizmayı hızlı tutmakla alakalı. Tabi metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakıcılarla desteklenirse şahane olur. Aspir yağını çok kullanan yok anladığım kadarıyla pek deneyimleyen olmamış. Merak ettim işe yarıyor mu?

Merhaba kızlar, bende " ne bulursam deneyenlerden " olarak aspir yağını kullananlardanım. Internette araştırarak öğrendim bu yağı. Bundan önce hindistan cevizi ve pirinç yağı da denedim. Nedense birkaç gün sonra sıkılıp başka şeyler deniyoruz ve bu böyle devam ediyor. Halbuki bir müddet dişimizi sıkıp gayret etmek gerekiyor. Ben aspir yağını öğlen,akşam ve gece yatmadan 1 yemek kaşığı yutuyorum, tadı sanki keten tohumu yağını andırıyor, yani muhteşem olmasa da içilebilecek tadı var. Yemeklerden yarım saat önce içip arkasından oda sıcaklığında bir bardak su içiyorum, şart değil. Akşam yemeğinde nekadar aç isen birden o iştah kalmıyor resmen az yemek yiyorsun, bende hafif bulantı da yapıyordu. Bir ay içinde 4 kilo verdim şimdi ara verdim ve kilo almadım. Ben vucuduma sürmedim sadece içtim, yüzüme sabahları gül suyundan sonra birkaç damla sürüyordum en pahalı kremlerde daha etkilidir tavsiye ederim.

X