fazla kilolarım!!!!!!!!!!

Selam. .benim küçük kızımda 2 yaşında şuanda. .ilk zaman emzirme fln derken 100 kilo oldum şimdi 80 hemde inanılmaz yaramaz. .Bebek stresini bende anlıyorum yakinda daha iyi hissedince verirsin acele etme..varsın yaza denize daha kapalı bi mayo giyin ama kendinizi uzmeyin. .Leslie videosu na bi bak çok eğlenceli ve acayip terletiyor;-)

diyetisyene git. bebeğini koy pusete yürüyüş yap. hiçbir şeye vaktim yok bebek kucakçı vs deme istersen fırsat yaratırsın. yeter ki iste

Sakin ol tatlim dogumun daha cok yeni ben de ilk aylar bu psikolojiyle dolastim. Ustelik dikkat etmeliyim yememeliyim diye dusundukce kendimi normal otesi yerken gordum stressel sanirim.
Gelelim kilolar nasil gidecek kismina,istedigim kadar yedim nitekim yememeliyim psikolojisi beni yemeye itiyordu.sadece aksam8den sonra yemedim o donem tabi.simdi kural kalkti.bol sivi aldim mumkunse Sekeri kes cok farkediyor inan.5.aydan sonra kendiliginden gidiyor simdi sen de sislik de vardir tabi.
Ama benim bebis bahar bebisi olsa yuruyuse cikardim artin var aslinda.bebisi al at kendini disari pusetinde uyur sen yururken hem kendini iyi hissedersin kanisindayim.
Moral bozmak yok

Konu sahibi en son 2013 te girmiş konuya belki şimdiye çoktan zayıflamıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…