Selülit Fazla kilolar selülitler ve sarkmalar:(:(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

sensoylehayat21

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
505
30
kızlar merhaba.yardımınıza ihtiyacım var moralim çok bozuk..ben 2 yıl önce 130 kiloydum sonra 90 kiloya indim hala bi 25 kilo fazlam var ama asıl sorun vücuttka sarkmalar kollarım bacaklarım karnım çok sarktılar kolu açık şeyler giyemiyorum süreki korseyle dolaşyrm bu sıcaklarda bile bacaklarım çok kötü bakınca iğrenyrm.daha yaşım 20 ama hayattan bıkmış durumdayım ne etek giyebiliyorum ne tişört.bu sarkmalar ameliyatsız bi şekilde gitmez mi.iki tane dumble aldım bi de leg magic denen bi bacak aleti var onu almayı düşünyrm bi de mekik aleti.sizce işe yarar mı lütfen bi akıl verin bana bende kalmadı artık:KK43::KK43:

kg nu dr kontrolünde mi veriyorsun ? Spor yap,hem mutlu olursun ,hem de vücudun toparlanır,gençsin daha hızlı toparlanırsın.Öyle kötü şeyler düşünüp de kendini üzeme. :KK66:

Benim bir arkadaşım da 130dan 70 küsur kiloya düştü. Ve estetik ameliyatı oldu kollarından.
Bacaklardan ise lipo. oldu.
Maalesef canım, eğer rejim yaparken spor yapsaydın toparlardı.
Ama öyle yüksek kilolardan düşüp, sonra toparlamasını beklemek biraz zor .
Yani sarkıklığında derecesi var tabi. Ne kadar sarkık ? Baya böyle büzüş büzüş mü, arkadaşımın ki kulak gibi sarkmıştı.​

Dumble ile uygun hareketleri yaparsan,kolların toparlanır ve hatta göğüslerin dikleşir.
Yürüyüş yapmayı ihmal etme ama tempolu yürüyüş olmalı.
Aslında imkanın varsa spor salonuna yazılıp hoca ile çalışabilirsin.
Dumble ile bayanların yapması gereken hareketleri netten bulabilirsin.

Benim bir arkadaşım da 130dan 70 küsur kiloya düştü. Ve estetik ameliyatı oldu kollarından.
Bacaklardan ise lipo. oldu.
Maalesef canım, eğer rejim yaparken spor yapsaydın toparlardı.
Ama öyle yüksek kilolardan düşüp, sonra toparlamasını beklemek biraz zor .
Yani sarkıklığında derecesi var tabi. Ne kadar sarkık ? Baya böyle büzüş büzüş mü, arkadaşımın ki kulak gibi sarkmıştı.​

baya sarkık ya kulak memesinden de fena:KK43:

kollarım çok çok sarkık kulak memesi yanında hafif kalır:KK43:

Spor şart. Hem sağlıklı yaşamak hem de daha fıt görünmek için yapmk lazım. Bence hemen estetik yaptıracak durumunuz yoksa bile üzmeyin kendinizi, oturup üzülmek yerine spora başlayın, bir de kendinize cilt sıkıştırıcı etkisi oan kremlerden alın hemen hemen her markanın var, mucize sunamazlar belki ama yinede görünümünüzde iyileşme sağlarlar kesinlikle

Spor şart. Hem sağlıklı yaşamak hem de daha fıt görünmek için yapmk lazım. Bence hemen estetik yaptıracak durumunuz yoksa bile üzmeyin kendinizi, oturup üzülmek yerine spora başlayın, bir de kendinize cilt sıkıştırıcı etkisi oan kremlerden alın hemen hemen her markanın var, mucize sunamazlar belki ama yinede görünümünüzde iyileşme sağlarlar kesinlikle

o ameliyatlar hem çok pahalı hem o ameliyatları yaptırabilmm için ideal kiloya ulaşmam lazım.bide estetikten sonra alacağım sonu ç ne olacak kesin sonuç alırmyn onu merak ediyrmm

X