Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Fazla kahve içmek göğüsleri küçültüyor!

dreamss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
294
1
Uzmanlar fazla kahve içmenin kadınlarda göğüsleri küçülttüğünü açıkladı.
İsveç’te yapılan bir araştırmaya göre fazla kahve içmek çok sayıda kadında göğüs ölçüsünün küçülmesine neden olabiliyor.
İsveç’te yayımlanan The Local gazetesinin haberine göre ülkenin güneyindeki Lund Üniversitesi’nden Onkolog Helena Jernstrom kahve içmenin göğüs ölçüsüne önemli etkisi olabileceğini belirterek bu etkinin kadınların yaklaşık yarısında bulunan bir genin sonucu olduğunu kaydetti.
Günde en az 3 fincan kahvenin kanser riskini azalttığını hatırlatan Jernstrom büyük göğüslü kadınlarda daha fazla meme kanseri teşhisi konulduğu teorisi üzerine bu araştırmayı yaptığını belirtti. Jernstrom kahve tüketimiyle göğüs büyüklüğü arasında doğrudan bağlantı olup olmadığına baktığını ve bu bağlantıyı bulduğunu söyledi.
Jernstrom ve ekibinin 270 kadın üzerinde yaptığı araştırma British Journal of Cancer dergisinde yayımlandı.

Olamazzz Ben küçüklüğümden beri Türk kahvesi yapar içerim ve göğüslerim küçük Bu bi tesadüf olmamalı Kızlar sizce de fazla kahve içmek kadınlarda göğüsleri küçülttüyor mu? Yoksa bu durum kahvenin zayıflatıcı etkisinden mi kaynaklanıyor .. Ama göğüslerle bağlantısı olduğu ortaya çıkmış

benim görümcemde çok kahve içer.göğüsleride küçük ama zayıf belkide ondan :44: bilemedim

kahve yağ yakımını sağlıyorsa memeleri de küçültebilir mantıklı sanki

benim en yakın arkadaşım çoğu zaman 1 tane değil günde 2 tane türk kahvesi içer göğüsleri maşallah kocaman=)) bilemedim...

Yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar.Bana da mantıklı geldi sanki.Aynı durumdan muzdarip olanlar varsa buraya yazdıkça bi sonuca bağlanır diye düşünüyorum.Çünkü gerçekten kahve içmeyi severim Ona göre artık bi daha kahve içemem herhalde .. Gerçi iş işten geçti ama zararın neresinden dönersen kardır

ben nescafe içerim aynı şey mi bilmem ama severim... :26:

kızlar hiç alakası yok benim ne arkadaşlarım var, günde 3 kez kahve içiyolar 85den aşağı değiller

kızlar hiç alakası yok benim ne arkadaşlarım var, günde 3 kez kahve içiyolar 85den aşağı değiller

Hm .. İnşallah öyledir ama canım ben kendimde bizzat görünce panik oldum istemeden.Küçüklerin kahve içmesi kötü demelerine rağmen içerdim Büyük sözü dinlemek varmış ..

Küçütüyomu bilmem ama bitkisel yöntemlerle uğraşırken çok kahve içmemek gerektiğini biliyorum etkisinii azaltıyor.

Ya evet öyleymiş. Bende flat to fab kitabında görmüştüm. Kahve insülini arttırdığından hormon dengelerini bozup prolaktini mi östrojeni mi ne azaltıyormuş. Tam hatırlamıyorum epey oldu okuyalı. Ayrıca abur cubur, alkol, sigara da küçültüyormuş.

A aa orda da mı yazıyor :44: O zaman kesin doğrudur.Göğüslerimi küçültmek için resmen elimden geleni yapmışım :26:

bende duymuştum ama çok bir etkisi yoktur yoksa benm yengem dümdüz kalırdı

85 takıo ben bildim bileli.. sabah kahve içer hep

halt etmişler o uzmanlar ....
kızlar şimdi ben 36 yaşındayım ve 80 bedenim göğüslerimden memnunum ama emzirmeninde verdiği bir yıpranma elbette var şimdi ben 2/3 aydır göğüslerimden şikayetçiydim ....çünkü göğüsümün önce sağdaki başladı sanki içinde bir kitle böyle elime geliyor ve ağırıyordu sitresten olabilir diye pek üztünde durmadım ...sonra yavaş yavaş ağrı her ikisinde de başladı ve özellikle sabah kalktığımda füze gibi bir görüntü çok korktum hamileyim kesin diye test yaptırdım çünkü oğluma hamileyken üzerine görmüştüm yani 3 ay adet gördüm ben neyse hemile değilim dedim sanırım adet olucam onun için böyle oldu sonra gün geçtikçe daha da ağrımaya ve dolgunlaşmaya başladı ...ben doktora gitmekten korktum acaba kanser mi oluyorum ne oluyor diye korktum ama gitmem lazım elbette çalışıyorum vakitte bulamadım ...göğüslerim adet olsamda inmedi yani tam olarak 2 aydır dolgun dolgun geziyorum ve ağrıyla ...
bimde çalışan kız bile abla iç çamaşırını nereden aldın çok dik gösteriyor ben de alayım dedi hatta oysa sütyen hava da duruyordu sütyenlerimin heppsii aynı 80 yenilerini almam gerek ama ya inerse diye de bekliyorum ...
çok uzattım biliyorum ama en son dün doktora gittim ...
doktor muayene etti meme bezelerinde artma olmuş muhtemelen ya sigarayı fazla tükettin yada kahveyi fazla tükkenttin deyince durumu anladım ...ben hiççç türk kahvesi sevmezdim ve son 2/3 aydır günde 2/3 çay bardağı içiyorum
yani kahveden olmuş çok şaşırdım :26: sizin için sordum da doktora peki herkeste aynı etkiyi yaparmı dediim eğer herkeste aynı etkiyi yapsaydı estetik yaptırmazdı bayanlar değil mi dedi ..yani herkeste aynı etkiyi yapmıyor ama içmeyenler denesin bence ...
ben çok mutluyum şuan insanın kendine güveni geliyor ya tamam çok kötü değildi önce ki hali ama genç kızlığımda ki gibi de değillerdi ama şuan bekarlığımdaki gibiler ama ağrı var doktor ilk büyümeye başladığını unuttun sanırım o zaman da ağrımadılar mı dedi yaniiii elbette ....
sormak istedikleriniz olursa yardımcı olurum ...keşke herkese aynı etki yapsaydı keşkeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…