fazileti çok büyük bir dua " 1000 ihlas suresinde" buluşalım...

bende varım tabiki :) ama listeye mazeretli başlayabilirim şöyle yapsak listeyi buğum akşama doğru oluştursak en azından bi kaç kişiye okumaya başlarım bende

FallenAngel FallenAngel mayıs'12 ne kadar bir işimle ilgili sonuç bekliyorum
bu listede yerimi degiştirebilirmisin
birde
bugün başlarsa ben pazartesi günü okumaya başlayabilirim

mazeretim var.
teşekür ederimm

Bir de birşey sormak istiyorum..
Mazeretliyken neden okumuyorsunuz ? Mesele Kuran olunca anlıyorum, ama diğer duaları neden okumuyorsunuz ?
İçinize mi sinmiyor yoksa başka bir nedeni mi var ?

Bir de birşey sormak istiyorum..
Mazeretliyken neden okumuyorsunuz ? Mesele Kuran olunca anlıyorum, ama diğer duaları neden okumuyorsunuz ?
İçinize mi sinmiyor yoksa başka bir nedeni mi var ?
çünkü okuduğumuz dualar ayet , ayetlerde KuranıKerimin içinde geçiyor kimilerine göre okunabilir kimine göre okunamaz diyenler var en güzeli okumamak diye ayet olanları okumuyoruz onun dışında esmaül hüsna salavat gibi ayet olmayanları okuyoruz

çünkü okuduğumuz dualar ayet , ayetlerde KuranıKerimin içinde geçiyor kimilerine göre okunabilir kimine göre okunamaz diyenler var en güzeli okumamak diye ayet olanları okumuyoruz onun dışında esmaül hüsna salavat gibi ayet olmayanları okuyoruz

Çok teşekkür ederim canım, Kuranı Kerim konusunda aynı fikirdeyim tabi, merak ettim mazeretliyken hiç bir şey mi okumuyorsunuz diye :)

ezberlemen beş dakka
onun sevabınada nail oluruz ne güzel
du bu canım

" la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin "

Çok sağol canım, çok teşekkür ederim, Hz. Yunus duası diye okumadım bunu ama dualarda rastladım, ezber biliyorum zaten :)

X