fazileti çok büyük bir dua " 1000 ihlas suresinde" buluşalım...

Allah ım tüm hastalara acil şifalar versin inşallah..
Sende kusura bakma emi..
Sağlıcakla kal kardeşim

Ausencia Yagmurun_kizi
tulipa C cansu_tr evTik Senfonim

Arkadaşlar mazeretli olduğum dönemde size okuyamamistim.
Hepinize tek tek 50 tane okudumm.
Rabbim kabul etsin ♥ ♥ ♥ ♥

FallenAngel Canım benim yine bir duâ listesini bitirdik.
Tekrar bulusmak üzere.
Rabbim senden razı olsun.
Hiç sıkıntıda bırakmasın.
Bu zor günlerin çabucak geçsin. ♥♥♥♥

hemde .ok var ama elim kolum kalkmıyor
katılımı siz belirleyin forumu açalım ben duasız yapamıyorum hele bu ara çok ihtiyacım var

Kızlar siz konuyu açın ben Duha okusam olurmu..listeye dahil olarak yada dışardan siz nasıl derseniz..okudugum sayıları yazarım bildiririm listenızde..
İnşirah çok okuyamıyorum ben hala...Allah ım günah yazmasın yani okuyorum ama Dua nıyetıne okuyamıyorum...bir tane okuyorum hadi 2 de okudum dıyelım üçüncü içimden gelmıyor
Nedenını bılmıyorum...
Allah hepınızden razı olsun.Rabbim gönlünüzde ne varsa versin inşallah.
FallenAngel e ve tüm hastalara şifa diliyorum..
Hayırlı Cuma lar hepinize .Hepinizi çok sevıyorum

canımmm benımmmm rabbim senden razı olsun Allahın izni ve sizin dualarınız ile iyi olucam inşallah

canımmm benımmmm rabbim senden razı olsun Allahın izni ve sizin dualarınız ile iyi olucam inşallah

Amin .Allah ım senden de razı olsun.Cümlemızden razı olsun inşallah. İyi olacaksın inşallah.Ama sakın moralini bozma emi..biliyorum bunu demek kolay ama..en azından çalış.kendın ıcın olmasa bıle sevdıklerın ıcın senı seven herkes için güçlü ol ki çabuk iyileşesin. Dua çok önemli ama moral de çok önemli iyileşme süresinde..Rabbim en kısa zmanda güldürsün yüzünü inşallah yine

aminnnn ecmainnnnn canımın içi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…