Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

klava:
Aynen katılıyorum..86 daki filmi günümüze uyarlamaya çalışınca senaryo ister istemez açık verdi bir kadınının tecavüzcüsüne yada tecavüzünde etkisi olan birine aşık olması böyle bir konudanda aşka malzeme çıkarmaları filmin inandırıcılığına vurulan ikinci bir darbe bence.. diziye zaten bu konuda duyarlı olan kadınlar hassasiyet gösteriyor, asıl ibret alması gereken erkeklerse işin dalgasında ..iyice cılkını çıkardılar bu konununda

cnm şikayet geri alınınca ne olursa olsn kapatıyorlar davayı tabi birde işin içnde jandarma aolunca daha az soruşturuluyor

birde hepsi çeksn isterz cezalarını ama malesef ki şunu da unutmamak lazm zengin ve güçlü olan heryerde güçlüdür o çocuklar hapse girselerde 1-2 aya kalmaz çıkarlardı zaten bakanlar falan güçlü avukatlar girer araya günümzdede oluyor bu olaylar

günümzde çok zengin aile var ve bu ailelerin çocukları sütten çıkma ak kaşıkmı tecavüz taciz hapçılık esrarcılık trafikte sarhoş dolaşıp adam öldürmeler herşey onlarda var ama hiçbirine birşey olmuo

Aslind dizinin senaristleri orijina filmindeki gibi beklendiginden ters bir davranis yapacaklar ve fatmagülü acayip güclü yazacaklar.
Nasil kendi haklarini savundugunu gösterecekler, o pis avukat ona yeni fragmanda nasil bagiriyor, o öyle bagirinca fatmagülü perdenin arkasinda saklaniyor olarak degilde, onunda ona nasil bagirdigini gösterecekler. J

andarmaya gidip hakkini aradigini gösterecekler, nasil sonrasinda kendi ayaklarinin üstünde durdugunu, hepsini nasil hapse attirdigini ve kerim bile aci cekmesi gerek, hapse girmesi gerek, cünki hapi icmeyi bilen sonuclarinada katilmasi gerek.
Fatmagülün kendi ayaklarinin üstünde dururken nasil zorluklar cektigini ve ama sonucta nasil (bambaska!! Kesinlikle kerim degil!!) ask buldugunu gösterecekler.

Kizi iyice mazlum yaptilar, caresiz kimsesiz, kendini öldürmeye calisan bir hic---cok yazik!!
Bu böyle olmamali, Fatmagül bukadari ezik olmamali!! Ama güclü bir kadini, heleki tecavüze ugrayan bir kadini türkiye kaldirmazmi diye korkuyorlarki, aksi taktirde reytingler tutmaz diye tecavüzünde yani basinda duran bir adamami asik olacak??! Offfff

keşke dediğin gibi bi dizi olsaydı ama o zamanda fatmagül'ün suçu ne olmazdı adı
filmden alıntı yapıldığı için dizi bu akışla devam etmek zorunda maalesef
umarım ilerde böyle bir senaryoda yazılır
ama maalesef dizinin başından beri fatmagül saf temiz ve yengesinin yaptığı haksızlıklara bile laf edemeyen bi kız olarak gösterildi böyle de devam edicek

ama şu konuya katılıyorum dizide sadece kerim suçlu bulunamaz
birden fazla kişi olduğu apaçık belliyken ve böyle dik bi komutana karşı asla örtbas edilemez
umarım senaristler bunu dikkate alırlar

bu gün bana gelen bi mesajı aktarıyorum kızlar

Gecelerdir gözüme uyku girmiyorve üzüleceğini bile bile bu msjı sana yolluyorum.bunu bendenbeklemezdin belki...ama olan oldu artık. söylemek için erken mi bilmiyorum ama artık herşeyi anlatmanın zamanı geldi bence.
şimdiye kadar sana söylemeye cesaret edemediğim bişey var
soracağım ve senden çok ciddi bi cevap bekliyorum
ama herşeyden önce elini vicdanına koyarak bana cevap ver.

FATMAGÜLÜN SUÇU NE?

Bu mesajı ilk okumaya başladığımda çok tedirgin oldum ama sonuna çOk güldüm ya...:)))

Son düzenleme:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

fragmani izledim mustafa o hizla kerimemi carpcak ne?ohaoldumsmile

fatmagul nasl agliyo:gitme:

kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

fatma gülün suçu yok,onu bıhter sandılarsempatiksalakcinni

Fatmagül gerçek oldu!

Üç genç, zihinsel engelli S.C.’yi bir okula götürerek 5 saat boyunca tecavüz etti

04 Ekim 2010 Pazartesi, 1227

Aydın’ın Çine İlçesi’nde, zihinsel engelli 16 yaşındaki S.C.’ye tecavüz ettikleri iddiasıyla yakalanarak gözaltına alınan 3 kişi, çıkarıldıkları mahkkemece tutuklandı.
Vatan'ın haberine göre olay, geçtiğimiz Çarşamba günü akşam saatlerinde, Çine İlçesi’ne bağlı Akçakoca Beldesi’nde meydana geldi. Ailesiyle birlikte yaşayan 16 yaşındaki zihinsel engelli S.C.’yi, aynı mahallede yaşayan 19 yaşındaki F.B., 21 yaşındaki A.D. ve 23 yaşındaki M.Ç., iddiaya göre, Akçaova İlköğretim Okulu’nun konferans salonuna götürerek, 5 saat boyunca defalarca tecavüz etti. Bir gün sonra S.C.’nin yaşadıklarını kuzeni 16 yaşındaki Ayşe C.’ye anlatması üzerine olay ortaya çıktı. S.C.’nin 34 yaşındaki annesi Serpil C. ve 45 yaşındaki babası Muammer C., olayı jandarmaya bildirerek şikayetçi oldu. Harekete geçen jandarma ekipleri, olayla ilgili F.B., A.D. ve M.Ç’yi gözaltına aldı. Hastaneye götürülen genç kızın muayenesinde ise tecavüze uğradığı belirlendi.

İlçe Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan 3 zanlı, dün sevkedildikleri adliyeyede, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

işte gerçek fatmagül (((

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis kesinlikle sana katılıyorum

aman allahim bu ne aci ne kadar rezil bi durum okurken tuylerim diken diken oldu

Allahim sen bizleri koru bu art niyetli hayvanlarin belasini ver
diyecek soz bulamadim kelimlere kifayetsiz...

ay okurken cok kotu oldum azra
allah hıdayet versın herkese,yanlarına kalmaz,
nereye gıdıo bu ınsanlık ya,nasıl ınsan bunlar,ablası kardesı sevdıgı yokmu anası yokmu ya

Allah cezalarını versin,kendileri de aynısını yaşasın,pislik adamlar

kızlar facede okudum şimdi :alma adnanın ahını çıkar fatmagül fatmagül..dur bakalım daha neler çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…