Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

allahim ya yenge zaten sinirdide mustafanin annesi ah oglum vah oglum diye sizlandiya gebertesim geldi, ebe nine orda cok güzel lafini verdi ama oglunu düsünecegine bu kizin yaralarini nasil iyilestirecegini düsün demisti
kerimin tecavüz etmedigine bu bölümde kesin emin oldum cünkü vural kerimin sadece fatmagülün yaninda durdugunu hatirladi ve kerim konusmasin diye tecavüz ettin dedi
bu arada ebe nineyi cok sevdimmm ne kadar iyi kadinn, fatmagüle sahip cikan tek insan ebe nine olucak gibime geliyo

enginide ben normalde hic sevmem ama bu dizide baya yakisikli olmus kereta yaaaaaa

canım o da yine kendini düşünüyor,gidip şikayet edeceğine kerimlerin kaçmasına göz yumuyor,fragmanda gördüm

bu fragman çok kısa olmuş, pztesiye azıcık uzatırlar mı acaba:))
önce sessiz, sonra sesli veriyorlardı bu biraz farklı olmuş..

Bu dizinin Hülya Avşar versiyonunda Fatmagül gece yarısı dışarı çıkmıyordu..Gündüz deniz kenarında çamaşır yıkıyordu..Dizinin konusu gerçek hayattan bir alıntı mıdır bilmiyorum ama bu versiyonunda o kısmı değiştirmişler zaten..Yani Fatmagül'ün suçu gece yarısı dışarı çıkmak değil, hiç suçu yok zavallının..Kayıkta uzaktan nokta kadar görüyorlar Fatmagül'ü çamaşır yıkarken ve olan oluyor o anda..

keşke fatmagül yerine yengesine tecavüz etselerdi eminim kadının çok hoşuna giderdi kadının aklı fikri başka şeylerde sapık mıdır nedir oturuşu kalkışı bi tuhaf meymenetsiz şey

keşke fatmagül yerine yengesine tecavüz etselerdi eminim kadının çok hoşuna giderdi kadının aklı fikri başka şeylerde sapık mıdır nedir oturuşu kalkışı bi tuhaf meymenetsiz şey

aynen katılıyorum canım acaip acaip oturup kalkıo kendini açmaya meraklı şey birde fatmagüle dioki ben sana dedim oranı buranı açma sanki kendi kapatıomş gibi

Veya..ıssız kimsenin olmadığı bir yerde,bu ülkede tek başına dolaşamazsın hele hele bacaklarının yarısı açık,hafif eğilmiş halde çamaşır hiç yıkayamazsın..suç ararsan bu memlekette kadına suç çok sengözlerimebaksanab

ya arkadşlar bu tür pisliklern yalnz savunmasz gördükleri her kıza tecavüz etmelerimi gerekio bu mu yani o zaman tecavüzcüler haklı kız hakeder öylemi kimse kimseye güvenemickmi bu ülkede ya kimse iyi niyetli olamıckmı

Canım bir üstte alıntıladığım mesajın sahibi erkekti zaten. Yönetime bildirdim gönderildi hemen.

Ortalığı karıştırmak isteyen saçma biriydi işte.

Ama malesef ki bunları ciddi ciddi düşünenler de var

erkekte olsa ne fark eder masalcim!böyle bir yorum yazan bir insan olabileceğini düşünmek bile istemiyorum ben!!
ilk yorumumda dediğim gibi;fatmagul un sucu bu memlekette tecavüze ugramak..baksana gece o saatte dışardan olması bile onu suçlu yapıyor..dehşet verici bir düşünce..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…