Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Dizi gerçekten tecavüz sahnesi fazla gösterilse bile güzel bence....Tecavüze uğrayan bir kişinin duyguları ne yapılması ne yapılmaması üzerinde durulmuş bence toplumumuz umarım bu yönünü örnek alır...
ne kadar doğru bilemiyorum ama hepsi hapse girecek ve tek kerim in gelecek adına planı olmadığı için kabul edecekmiş evliliği Sonra hamile kalacakmış fatmagül kerim bu kısmı doğru olmasın döverek düşmesine neden olacakmış dizi böyle gelişecekmiş doğruluk payını bilemiycem

Beren ağlamayı öğrendi sonunda
Güzel ağladı bu bölüm fragmanda da hiç fena değildi
Kahkahası da düzeldi mi merak ediyorum bihterken fenaydı-tatlicadiarzu-

Beren ağlamayı öğrendi sonunda
Güzel ağladı bu bölüm fragmanda da hiç fena değildi
Kahkahası da düzeldi mi merak ediyorum bihterken fenaydı-tatlicadiarzu-

Kesinlikle rolünün hakkını veriyor.
Bihterlik kahkahalar atıyordu.
Bu dizide kahkasını duyamayacağız gibi.
Fatmagül olarak sürekli ağlayacak gözüküyor...

Dizi gerçekten tecavüz sahnesi fazla gösterilse bile güzel bence....Tecavüze uğrayan bir kişinin duyguları ne yapılması ne yapılmaması üzerinde durulmuş bence toplumumuz umarım bu yönünü örnek alır...
ne kadar doğru bilemiyorum ama hepsi hapse girecek ve tek kerim in gelecek adına planı olmadığı için kabul edecekmiş evliliği Sonra hamile kalacakmış fatmagül kerim bu kısmı doğru olmasın döverek düşmesine neden olacakmış dizi böyle gelişecekmiş doğruluk payını bilemiycem
diğerlerinin hapse gireceğini hiç sanmam.ama dizinin sonlarına doğru hepsi beter olur diye umuyorum.

kerim kesinlikle tecavüz etmedi.vural etmediğini gördü. ama suça ortak yapmak için yaptın dedi

sonunda mustafa geldiya umutlandim birden yaa acaba
kimseyi takmayip kendi yollarina gidebileceklermi?
filme bagli kalmak zorunda degiller dimi
yaa birakma mustafaa:KK70:

mustafa gitmese, mutlu mesut yasasalar kim izler ki diziyi :)
farkindaysaniz fragmanda fatmagül kendini paraliyor, bu muhakkak mustafayla ilgili...
mustafa yapamam flan dediyse fatmagül iyice cildirdi demek ki...

mustafa kesinlikle gidecek...

mustafa gitmese, mutlu mesut yasasalar kim izler ki diziyi :)
farkindaysaniz fragmanda fatmagül kendini paraliyor, bu muhakkak mustafayla ilgili...
mustafa yapamam flan dediyse fatmagül iyice cildirdi demek ki...

mustafa kesinlikle gidecek...

biliyorum cnm giderde iste benim icim barcalandi dun o sahnedesenağlama

Ama evlenmeleri lazım canım ya..Bu kadar da değiştirmezler heralde konuyu..Bi şekilde bağlıycaklar bakalım..

şöyle olabilir ebe nine fatmagülü alır kendi evine bakar uzunca müddet aa fatmayla kerim aynı evde yaşamaya başlayınca birbirlerine aşık olabilirler yavaş yavaş etkileşim olabilir yani.

Hemcinslerimiz ben erkek olsam "evlenmezdim" diyebiliyorsa eğer, buna vicdanları elveriyorsa bu ülkede daha çok Fatmagül olur ! Daha çok kızımızın,çocuğumuzun hatta bebeğimizin hayatı karartılır.
Daha çok hemcinsimiz hayallerinden vazgeçirilir.

Arkadaşlar yapmayın,etmeyin !!!

Tecavüz mağdur eder kadını,suçlu değil !

Tecavüz eden elinin kiri diye bakar olaya,erkekler çevredeki saçma sapan insanlar "aa kız kirlendi" der,olan masum kızlarımıza olur.

Bırakın bu saçma sapan düşünceleri,elinizi vicdanınıza koyun lütfen !

Hemcinslerimiz ben erkek olsam "evlenmezdim" diyebiliyorsa eğer, buna vicdanları elveriyorsa bu ülkede daha çok Fatmagül olur ! Daha çok kızımızın,çocuğumuzun hatta bebeğimizin hayatı karartılır.
Daha çok hemcinsimiz hayallerinden vazgeçirilir.

Arkadaşlar yapmayın,etmeyin !!!

Tecavüz mağdur eder kadını,suçlu değil !

Tecavüz eden elinin kiri diye bakar olaya,erkekler çevredeki saçma sapan insanlar "aa kız kirlendi" der,olan masum kızlarımıza olur.

Bırakın bu saçma sapan düşünceleri,elinizi vicdanınıza koyun lütfen !

vereliniortakalkisalkisalkisalkisalkisalkisçok güzel şeyler yazmışsın canım ben olsam evlenmezdim diyenler yarın bi gün kız çocuğu olsa ve çocuğunun başına böyle bi iş gelse öyle konuşabileceklermi bakalım.:nazar:merak ediyorum yada kendi başlarına gelse ister evli olsun ister bekar farketmez yani herşey olabilir.evli olan kadınlarımızada çok oluyor eşi terkediyor,çok yanlış bi davranış isteyerek olmamış bişey adı üstünde tecavüz yani sahip çıkılmalı olanlar unutturulmalı

vereliniortakalkisalkisalkisalkisalkisalkisçok güzel şeyler yazmışsın canım ben olsam evlenmezdim diyenler yarın bi gün kız çocuğu olsa ve çocuğunun başına böyle bi iş gelse öyle konuşabileceklermi bakalım.:nazar:merak ediyorum yada kendi başlarına gelse ister evli olsun ister bekar farketmez yani herşey olabilir.evli olan kadınlarımızada çok oluyor eşi terkediyor,çok yanlış bi davranış isteyerek olmamış bişey adı üstünde tecavüz yani sahip çıkılmalı olanlar unutturulmalı

Evet tatlım ben de onu çok merak ediyorum. Evlilikte bile eş tarafından tecavüze uğranılabiliyorken,ilerde Allah korusun çocuğunun böyle bir durumu yaşama tehlikesi varken nasıl oluyor da böyle söyleyebiliyorlar.

İnsan büyük konuşmamalı ve elini vicdanına koymalı. Olmaz olmaz dememek gerek. Herşey insanlar için.

Olabilir bir takım hayvanlar tarafından bu kötü durumla karşılaşılabilir ama önemli olan bundan sonrası. O masum kızcağızın yaralarını sarmak. "Hakettin" demekle ya da "sen kötüsün,pissin,kirlendin" demekle olmaz !!

Çok üzülüyorum böyle yorumları gördükçe,böyle düşünceleri duydukça.

Evlilikte bile eş tarafından tecavüze uğranılabiliyorken,.

Sözün bittiği yer,alkışlıyorum seni ve hayretler içinde kaldım fisfisfis
bu yaşta böyle bir düşünceye sahip bir bayan artık malesef tek tük kaldı,tekrar kutlarım a.s.

bunu aldatma olarak algılıyorlar heralde,aldatma ile bir tutulamaz,evet tenine başka birinini teni,nefesine başka birinini nefesine karışıyor ama tek taraflı.bir taraf acı çekerken diğer taraf zevk alıyor.aynı şey değil.tecavüze uğrayanlara kucak açmalısınız,aldatanlara istediğinizi yapın...

X