Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

alışkanlık yaptı kız dimi yabilmiyorumkismile

iyiyim şükürler olsun kardelenimm,sen de iyisin dimi?olumunekankayizsmile

İyiyim canım bende sağol..Valla sorma alışkanlık yaptı..Seviyorum ben bu kızı..:asigim:

beren saat ismini duyunca aşkı memnu geldi aklıma dizi saati topik tavan yapardı darısı bu topiğe sempatiksalakcinni

kızlar bu arada facede koptum gülmekten alın size

FATMAGÜLE TECAVÜZ ETMEDEN ÖNCEKİ
ÜZERİNE DÖKTÜKLERİ İÇKİ GELDİ 5 YTL sempatiksalakcinni

kadının oyunculugu muhteşemmm:)
magazin programlarında falannn gerçek halini sevmedimm ama oyunculuguna laf yok:)

ilahi kıs daha demin facede görüdm çok güldürdün beni:)

kızlar fatmagüle kerimde tecavuz ettimi ?

hayır etmedi... zaten eskisindede o etmiyo fakir olduğu için zenginleri kurtarmak için onla evlendiriliyo kendisi yapmadığı için ve evlendirildiği için acısını kızdan çıkarıyo sürekli dövüyo kızı mafoldumben

eskisinde o da ediyor malesef canım

eskisinde o da ediyor malesef canım

aaaa ciddimisin ben etmiyo zannediyorum evet oda kızı yakalamaya çalışıyo ama dokunmuyo diye biliodum hatta o yüsden kıza öle kötü davrandığını sanıodum böyle erkeklereee ölüüüüüümm

ya fragmanda diyor zaten.
Biz yaptıkta sen geri mi durdun diyor.
Yani onunda tecvüz ettiği belli.
Hem göstermeselerde başına geldi fatmagülün .
Yani sırası gelince hazır ola geçti.

fatmagüle dakikalar kaldı ... bundada az reklam olacağa benziyor çünkü hemen arkasından türkan geliyor:)

Benimki gelir birazdan, didişiriz kurtlar vadisi mi fatmagül mü diye ve ben diziyi izleyemem. Aman ya bıktım şu vadiden, bitemedi gitti klava:

hangi hayvan yaptı bunu sanaa

hayvanlarr hayvanlarr diye çoğaltalımmm
erkek m,lleti böyle işte nefsine hakim olamıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…