Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

evet canım güzelliğini kıskanıyoo kahya dediya ne kadar güzelmiş diye hemen lafı değiştirdi uyuzzzz anam bide kadın sapık yaww -tatlicadiarzu-

Balkona çıkmış orasını burasını açıp yazın geldiğini anlasınlar diyoduya koptum o sahneye sempatiksalakcinni

Yeni bölümünü çok merak ediyorum ya 1. bölümü ezberledik artık sempatiksalakcinni

aynen ezberledik yaa bu akşam gene veriyolar toplam 5. kez veriyolar yeni bölümün fragmanı biraz karışıktı kerim koşuşturuyo abisi harıl harıl fatmagülü arıyo orda içim parçalandı(((

Türkiyenin Yıldızları yarışmasında,
aynı sezonda,Beren Saat 2. olmuş,
Engin Akyürek 1. olmuş..

Megomm Şeniz
Beren nasılda Fatmagül'e bürünmüş iki ayda helal olsun valla,
ama bi sahnede çok güldüm ya.
Hani yeğeniyle aynı odada yatarken gecelik giyiyordu ya,
heyy gidi Bihter heyy demeden tutamadım kendimi,
ne gecelikler giyerdi zamanında kaydirigubbakcemile3

dağlar uçurumlar var gecelik modelleri arasında dimi hevinimmsempatiksalakcinni

Ne kadar güzelboshayallersmile

çok doğal bi güzelliği var eveta.s
kaşları bile alınmamış..

ya perşembeden beri bende kendmde değilim.iki kere izledim diziyi ikisindede ağladım yüreğim dayanmadı ya.kızın hayalleri,hayatı,umutları gitti resmen.hem o kızın eti ne budu ne ya kaç kişi mahvettiler kızı.çenesi nasıl titredi öyle berenin.(off valla gülemiyorum kaç gündür.birde beren saat'i çok sever ve beğenirim.medyanın hep onu incittigini ve yanlıs tanıttığını düşünüyorum.o yüzden sempatim var o kıza.en cok agladıgım sahne sevgilisinin mendiliyle kızın agzını bagladıkları an..orada koptu bende film.( eski versiyonunda izledim az cok ne olacagını biliyorum ama değiştirirler tabi bir çok seyi.persembe gelsede 2.bölümü izlesek.ölmek üzereyim meraktan

Bu ne ya. Yine tekrarını veriyorlar. Bu kaçıncı kızlar? Ben sayamadım da :) Çok abarttılar gerçekten.

ben en son 8'e kadar saydım terarları, arada verdilerse bilmiyorum , kanal d euro dada sık sık verilmekte , milli dizi ilan edilse bari kaydirigubbakcemile3

aboo yine mi veriyorlar ..izlemeyen kalmayacak gerçekten..millete zorla diziyi alıştıracaklar, sonra insanlar merak edip diğer bölümleri de izleyecek..ama aşkı memnu kadar olmaz bu dizi ben size söyliyeyim..

Türkiye de izlemeyen tek vatandaş kalmayacak...
Hedefleri bu sanırım sempatiksalakcinni

Tabi bir hedef bu. Başka gayeleri de var...
Milleti iyice sapıttıracaklar.

ilk bölümüyle beraber 5. oluyo

Maşallah :)

ben en son 8'e kadar saydım terarları, arada verdilerse bilmiyorum , kanal d euro dada sık sık verilmekte , milli dizi ilan edilse bari kaydirigubbakcemile3

Yok mu arttıran kaydirigubbakcemile3
Çok özür dileyerek yuh diyeceğim

yav yeri değil ama survivor la ilgili konu vardı o ne oldu kızlar?dün baktım yok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…