Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

dizinin başlarını kaçırmıştım. bugünkü tekrarında izliyim dedim yok o tecavüzcüleri görünce yok miğdem kaldırmadı pisleri suratlarını göremedim bile.
tecavüz sahnesi gerçekten çok acıklıydı uykularım kaçtı desem yeridir.
çok ibretlik bir sahneydi en azından bayan gözüyle ama aklıma erkekler izleyince üzülmüşmüdür diye düşündüm. kesin en çok izlenen sahne olur yarın dedim erkekler ne gözle izlemiştir o sahneleri

birde fatmagül nişanlanacak kızın odasına gitti onu ölee izledi yaa aşşağıya inip yengesine anlatması çok acıklıydıııııı.
ama genel olarak dizinin konusu çok da değişik gelmedi bana. arazi delisi zenginler milletvekili dünürler. cabbar toprak sahibi kadın. çok alışılmış karakterler bunlar.ne bilim aşkı memnu daha farkılıydı

O kısmı muallak bırktılarr.
ya tanıtımında 4 adamın tecavüzüne uğruyor yazıyordu da ondan çelişkide kaldım bende
onun yaptığını zannetmiyorum çok bilinçli bi bakış vardı son duruşunda

fragmanda perişan halde koşuyodu beter olsun dur demeyenin de suçu büyük
evet onu bende farkettim ama tecavüz etmemiş olsa da göz yumması affedilebilir gibi değil
durup izledi :1no2:
o zaman tanıtımda bir yanıltma olmuş oluyor
son fragmanda deli dana gibi kaçıyordu ne mok yemeye içtin şu zıkkımı be adam

hayır cnm sen tecavüz sahnesi yani dizi n sonuna denk gelmişsin
sonra diziyi tekrr verdiler
yani 1. bölüm üstüste 2 kere verdiler

bence beren 1 sezon ara vermeliydi
gözüm henüz alışamadı köylü kızı fatmagüle
hala bi bihter havası sezecek gibi oluyorum

bütün erkekleri bilmemde benim eşim tecavüz sahnelerini asla izlemez...
çok sinir olur...
ne zaman filimde falan öğle sahne çıksa hemen değişir....

ben izlerken eşim yoktu ben bile zor izledim...
aslında değişecektim sadece esas oğlanda tecavüz edecekmi diğe baktım...

dızıyı ızlerken okadar etkılendımkı iliklrımde hıssettım korkuyu ve stresı hatta gece uyuyamadım bıle fecıydı ya sahneyı oynamadan once beren saat psıkolojık destek almış

berbattı..tamamen iğrencti o sahne..
yüreğim cız etti..
ve bu senaryo dahi olsa toplumda böylelerinin
olduğunu bilmek midemi bulandırdı..
Allah korusun ya..insanın hayatı mahvolur altüst olur..
ne yaşama sevindi ne sevdiği ne kadınlığı..
nasıl bir psikolojik travmadır..:bbo:

Allah düşmanımın basına vermesin..

o zaman tanıtımda bir yanıltma olmuş oluyor
son fragmanda deli dana gibi kaçıyordu ne mok yemeye içtin şu zıkkımı be adam

kendini suçlu hissettiğinden sonuçta gördü ama mani olmadı onlara olamadı daha doğrusu salakk sempatiksalakcinni

of yaaaa şu kurtlar vadisi bitmedi gitti.
gene çakışıyo :8
perşembeleri artık evde kavga var pööööffffff

of of tecavuz bolumu igrencti allahim sen dusmanimin basina verme boyle bir olayi ne kadar kotu bir durum cok etklilendim ya.kac gundur ugrasiyorum ruayalarimda 3 serseriyi gebertesim geliyor.fatmagulde deli gecenin yarisi ne isin var issiz yerlerde nisanlisi dedi gelme diye uyu yat diye zibarsana yatakta yorulmadi zaar nisanda hizmet etti boyuna yat uyu aptal.of senaryoda olsa cok kotuydu gercek hayatta bu duruma magruz olan kisiler var yarabbi yardim eyle..

kizlar facebook taki sayfasinda oyuncular hakkinda bilgi veriliyor su esas oglan icin tecavüze ugrayan fatmagülle evlendirilen kisi olarak yaziyor sanirim suc oglanin üstüne kalacak bence o hic bisey yapmadi

amma tekrar yayınladılar ya tecavüz sahnesi berbattı offf insan korkuyor ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…