Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ya ben bu adama bir bulut olsam dizisinden hastayım psikopat
haline bayılıyordum cokta güzel rol yapıyordu
kıvanç cirkininden sonra bunla süper olmuşlar

esmer çirkin olabilir ama başka meziyetleri iyidir :jeyyar:
tberen ecavüz anında gözlerini kapatmış adamın duygularına aşık olmuştur :jeyyar:

delikafadulden:roflol::roflol::roflol::jeyyar:kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol::roflol::roflol:

behlülden sonraa engini kabul edemem ya başka oyuncumu yokmuşsempatiksalakcinni

fikret kuşkan,sinan tuzcu gibi mesela
timuçin esen süper olur fikrimce aklinialirimsmile

fikret kuşkan

timuçin esensempatiksalakcinni süper

sinan tuzcu tam uyaraklinialirimsmile

beren saati ve oyunculuğunu seviyorum.bu rolüde hakkıyla oynayacağımdan eminimbayanssulusmile

Bir bulut olsam'ı izlemediğim için tanımıyorum kendisini,
tamamen kapalı kutu benim için.

:1closedeyes:

Engin Akyürek in kaderi tecavüzcüyü oynamak galiba akannehir bir bulut olsam dizisinde de kaçırdığı geline dağda tecavüz etmişti..

böyle yataklı filmleri beren saat cesur olduğu için iyi oynuyor..fahriye evcene de cici kız çalıkuşu feridesini oynamak düşer zaten..saçlarını da toplar garip garip iyi mürebbiye olur

ben küçükken trt de görmüştüm ama dizi değil filmdi bu..adam döve döve çocuğunu düşürtmüştü kimin piçi diye..sonra kadına aşık oldu arkadaşları geri gelip seni boşatalım kurtaralım bu durumdan diyince istemedi yeni düzen kurdular ama gerisini hatırlamıyorum..

Son düzenleme:
Şimdi öğrendim, bu Engin Akyürek Yabancı Damatta Nazlıya aşık olan çocukmuş, Kadirdi adı galiba akannehir

Berenin bu rolün hakkını da vereceğinden eminim..:lepi:

MERABALAR KIZLAR DİZİ AĞUSTOSTA ÇEKİMLERE BAŞLANIP EYLÜLDE EKRANA GELİYORMUŞ BEREN SAAT İLE ENGİN AKYÜREK YENİ SEZON OLARAK VE YİNE AY YAPIM İLE
ÜSTELİK PERŞEMBE GÜNLERİ EKRANA GELECEKMİŞ YÖNETMENİ YİNE AŞKI MEMNUNUN YÖNETMENİ HİLAL SARAL OLACAKMIŞ
YANİ KADRO AYNI
ACABA BU DİZİDEDE Bİ BEŞİR ÇIKARMI
AKSİYON OLURMU DİYE DÜŞÜNÜYORUM :roflol:

beşir kameraman olacakmış delikafadulden set görevlisi :roflol::roflol: çekimlerini yönetmen pek bi beğenmş:roflol::roflol:

beşir kameraman olacakmış delikafadulden set görevlisi :roflol::roflol: çekimlerini yönetmen pek bi beğenmş:roflol::roflol:
kesin bencekaydirigubbakcemile5
mahallenin dedikoducularıda hazır zaten :sm_cool:
mutfaktakiler..............

Son düzenleme:
arkadaşlar
beren saat sizcede çok üst üste dizide oynamıyor mu? ilk dizisini izlemedim galiba mahsunla oynamış..ben onu ilk gördüğümde hatırla sevgili dizisinde yasemin di..o dizideki yumuşak huylu kızın aşkını izledi herkes ardından ara vermedi aşkı memnuda kocasını aldatan kadın oldu..şimdide ara vermeden fatmagülü oynayacakmış..normalde biraz kendini unutturur ve o rolün etkisinin sürmesini beklerler..ama kadında öyle bir yetenek var ki ne role girerse girsin halk ona adapte oluyor eskisini unutuyor..

tuba büyüküstün ile cansel elçini de beğenirim ama onların tek tek oynadıkları roller başarılı olmuyor..demek tılsım beren de..

Evet çok arka arkaya oldu..Ben hala beren değil bihter diyorum kendilerinesempatiksalakcinni

Kolay kolay da kurtulamıycaz etkisinden bihterineyvahedigeldismiledizi başlasın bakalım ne zaman fatmagül diyebilcezbilmiyorumkismile

ben konusunu pek beğenmedim,yalan olmasın hatta hiç beğenmedim,dizi başlarsa biz o erkeğin bi kıza 4 kişinin tecavüzünü mü izlicez?aman yaa ne kadar seksüel,bide genel izleyici kitlesi işareti koyarlarsa saçmalarlar artık.aşkı memnu da öyleydi,aşkı memnu bile 7+ ve olumsuz davranışlar içerir olmalıydı.

anam yastık dayanmıcak :roflol: :roflol:
bu dizide tutar şimdiden almış başını gitmiş valla
merakla bekliyorum

yazık bu sefer yastık da koyamayacak silikonları var artık zarar görebilirler :kedi:

konusundan bende hoşlanmadım tecavüz üzerine kurulu bir dizi

Engin Akyürek'i çıkaramadım ama netten bakınca tanıdım uygundur.. ben den olur aldı alkisalkisalkis
Timuçin Esen isteyenlere de katılıyorum, ço kseverim ben onu ama bakmak lazım Beren'le aralarında yaş farkı çok belli olursa olmaz... Çünkü bu işi yapanlar genç zengin ve hayta çocuklar onların yanında da aynı yaşta bir gariban.. mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…