Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Filmi bilmeyenler için, konusu:

Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar.

Zengin cocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için degil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir.

Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan oturu inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte.
Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kiz sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de ... mi olacaktir bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Sonuçta tecavüz etmiş olan onlardır.

fatma gülün suçu, ıssız bi sahilde sexi bi şekilde çamaşır yıkamasıkaydirigubbakcemile3

yaa bereni çok severim ama bu dizi nasıl olcak bilmiyorum... uzadıkça uzucak bence... pek bi konusu yok gibi... umarım yanılıyorumdur çünkü hatırla sevgili,aşk-ı memnu gibi kaliteli yapımlardan sonra bereni basit bir yapımda görmek istemem....

bu diziye kasilik baska kanalda behlulun goz hakki diye dizi yayinlasinlar bari

ayyy evettt yazıkkkkk
hatta o da fakir ama gururlu bir delikanlıyı oynasın... amca sponsoru da olmasınnn.... ayyy süper olurrrrr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 cok güldüm buna ya

hatta kücük emrahin filmlerinden birtanesi olabilir mesela .. ayrilamam, yada öksüzler mi ne öyle bir sey ..kaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae

baya tartisilacak bir diziye benziyo kim hakli kim haksiz:))))

baya isimiz var bir daha ki sezona sırnaşık şey

ismail filiz KERİM rolünde yerimsenibenyerimseniben

Bilmiyordum bak sağol canım opuyorumnanaktan

fatma gülün suçu, ıssız bi sahilde sexi bi şekilde çamaşır yıkamasıkaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
Allah iyiliğini versin emi kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

fatmagülün suçu ne dizi mi olcak ben film diye duymuştum

Dizi olacak canım :smiley-cool:

erkek başrol oyuncusu olarak ismail filiz den vazgeçilip engin akyürek le anlaşılmış internetten okuduğum kadarıyla. yarışmadan arkadaşı beren in. yabancılık çekkmezler kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…