Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Böyle bi final hayatımda görmedim inanın Çok büyük beklentim vardı merakla bekliyodum hiç değmedi

aynen kızlar o sahne ne alakaydı bende hiç anlamadım. Vakit doldurmak için yapmışlar resmen ya

sosyal sorumluluk projesıne baglayarak olayı ısın kolay tarafını secmıs sevgılı senarıst

aynen kızlar o sahne ne alakaydı bende hiç anlamadım. Vakit doldurmak için yapmışlar resmen ya

eğer fatmagüülün mustafanın teknesine yetişemediği ve kerime nişanlıyım ben dediği sahneden bahsediyorsan bence o hem fatmagüülün hem de kerimin "keşke o gece böyle olsaydı"diye düşünmesi...

o sahne tecavuz olmasaydi..kerim fatmagul'u gordugunu soylemeseydi...kerim fatmagul'un pesinden gidecekti yani

kerim o sahneyi hatirlamadi hayal etti,kolundan tutup tecavuz emeselerdi boyle olacakti gibisinden dusundu.

Final mi izledik biz şimdi sıradan bi bölümdü yani resmen vakit doldurmak için saçmalamışlar. Merakla beklediğimiz izlemek için ayırdığımız vakte yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…