Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu emre kerimin kardesi DENIZLEN hoslasmiyormuydu ne olduda esmaya kaydi gonlu bu kisim olmamis sanki

13 haziran çarşamba yani dünden bahsediyorlar ama 4 ay sonrayı gösteriyolar biraz garip olmuş sanki tarihin böyle olması sonuçta bugün 14 haziran

bu emre kerimin kardesi DENIZLEN hoslasmiyormuydu ne olduda esmaya kaydi gonlu bu kisim olmamis sanki

Senin avatarda ki civciv dura dura kararmış mı ne Denizden hoşlanıyoduda baktı ki çocuk uzaklarda hayır yok olmuycak bunla tanıştı heralde zaten denizle aralarında bişey yoktu Bence deniz gülmutfağında ki çocukla konuşmaya başlıycak

13 haziran çarşamba yani dünden bahsediyorlar ama 4 ay sonrayı gösteriyolar biraz garip olmuş sanki tarihin böyle olması sonuçta bugün 14 haziran

ama fatmagul aylar oncesinden bahsediyor demin haziran temmuzda bir is yapamadim dukkanda dedi esma gili ise aldik dedi ya :26:

ne bilem bakisiyorlardi ya benim civciv buyudu deve kusu oldu yumurtasi karismis haha

fatma gülün bir başını bir ortasını son 1 aydırda devamlı izliyorum çok şükür bir dizide kötüler müstahakını buldu ikili mutlu son oldu .......fatmagülün kızı doğdunda bitecek sanırım herkes muradına erdi çünki......abisi gitti memleketine ebenene mutlu yaşaranlar müstahakını buldu....eski gelin zengin koca buldu......gerikafa komşu ve mahlleli barış ilan etti....sanırım mahkemede suçlu bulduu mutlu sonla biti çok şükürrrrr

ne demek istedin kiz soyle allasen

Buarada çizelgende güzel olmuş güle güle kullan canım
ya demek istedim ki bizle aynı günde olupta 4 ay öncesinden bahsetmesi gerekmezmiydi diye düşündüm sonuçta biz 14 hazirandayız ya onlar henüz yaşamadığımız günlere gitmişler onu demek istemiştim

heee yani 14 haziran olacakti diosun karisik olmus zaten biraz o kadar uzattilar simdide finale sigdirmaya calismislar galiba mesela gereksiz yerler yerine gecen hafta bu yangin olsaydi ne bilem

heee yani 14 haziran olacakti diosun karisik olmus zaten biraz o kadar uzattilar simdide finale sigdirmaya calismislar galiba mesela gereksiz yerler yerine gecen hafta bu yangin olsaydi ne bilem

Demek istediğim şey 13-14 haziran olsaydı misal 4 ay öncede mahkeme olmuş olsaydı.. Şubat gibi yani. Eskiyi anlatsaydı.. anlatabildim mi? Bizim yaşamadığımız, görmediğimiz tarihleri yaşıyorlar şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…