Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Kacirilcagi icine dogms demekki:KK1:

fatmagül kaçırıldığı zaman her zamanki gibi etekliydi. Mustafa kıyafetlerini çıkardı arabanın içine koyarak arabayı denize attı. yeni kıyafetler aldı geldi. mecburen giyindi. Yoksa yine kendi isteğiyle giydiğini göremezdik.

fatmagül tüyoları:KK34:

Fahrettin ve Kerim hafif yaralı...Mustafa ise kaçak... Fatmagül'e bir koruma veriliyor. Adı Mirzat... Terapist bu defa eve geliyor. Fatmagül'ün terapiste anlattıkları Kerim'in yüreğini burkuyor.
Fatmagül: Onunla gittim çünkü içeri girer girmez, silahı gösterdi bana... Dediğini yapmazsam Kerimi öldüreceğini söyledi. Gerçekten Kerim için kalktım oradan...O
na bir şey yapacak diye çok korktum.

Selim ve Erdoğan kaçıyorlar. Bu ikisinin kaçış hikayeleri de çok komik.. Kerim yine kendi başına iş yapmaya kalkışıyor. Yaşaranlar'ın evine gidiyor.
Kerim: Artık hesaplaşma zamanı Reşat Yaşaran, bugüne kadar yaptıklarınızın hesabını bir bir vereceksiniz.

Asu ortadan kayboluyor. Fahrettin ve Sami onu arıyorlar. Bölüm sonu sürpriz…Polis bu defa öyle sıkı çalışıyor ki Yaşaranlar'ın başı ciddi şekilde belada..

fatmagül tüyoları:KK34:

Fahrettin ve Kerim hafif yaralı...Mustafa ise kaçak... Fatmagül'e bir koruma veriliyor. Adı Mirzat... Terapist bu defa eve geliyor. Fatmagül'ün terapiste anlattıkları Kerim'in yüreğini burkuyor.
Fatmagül: Onunla gittim çünkü içeri girer girmez, silahı gösterdi bana... Dediğini yapmazsam Kerimi öldüreceğini söyledi. Gerçekten Kerim için kalktım oradan...O
na bir şey yapacak diye çok korktum.

Selim ve Erdoğan kaçıyorlar. Bu ikisinin kaçış hikayeleri de çok komik.. Kerim yine kendi başına iş yapmaya kalkışıyor. Yaşaranlar'ın evine gidiyor.
Kerim: Artık hesaplaşma zamanı Reşat Yaşaran, bugüne kadar yaptıklarınızın hesabını bir bir vereceksiniz.

Asu ortadan kayboluyor. Fahrettin ve Sami onu arıyorlar. Bölüm sonu sürpriz…Polis bu defa öyle sıkı çalışıyor ki Yaşaranlar'ın başı ciddi şekilde belada..

Bayağı ekşınlı bir bölüm olacak bu hafta :KK52::KK52:

Yeni bölüm özeti

Eski ayakkabı fabrikasında patlayan silah, hem Kerim’in hayatını kurtarır, hem de Fatmagül’ün yaşadığı kâbusa bir son verir. Son ana kadar direnmeye kararlı olan Mustafa ise, Fatmagül ve Kerim’in hayatı üstünde tehlike yaratmaya devam edecektir. Etraflarını saran çemberin iyice daraldığını fark eden Selim ve Erdoğan’ı, hapishaneye yeniden girme korkusu sarar. Mustafa’nın Fatmagül’ü sakladığı yerin ortaya çıkmasıyla, Yaşaranlar’la Mustafa arasındaki bağlantı gün yüzüne çıkmaya başlar. Erdoğan ve Selim, herkesten gizli olarak kendi kurtuluş haritalarını çizer ve harekete geçerler.

Mustafa’nın yanında kaldığı zamanlarda, büyük bir korku ve acı yaşayan Fatmagül, yaşadıklarının etkisinden hemen kurtulamaz. Tüm aile ve psikoloğu Fatmagül’e desteğini sürdürürken, Kerim yaşanan bu acıların hesabını sormak için Yaşaranlar’ın karşısına çıkmaya karar verir. Yarası her geçen gün daha tehlikeli hale gelen Mustafa ise, hayatta kalmak için savaşmaktadır.

Bir yanda polislerin araştırması, diğer yanda Kadir’in çabalarıyla Mustafa davasıyla ilgili önemli gelişmeler yaşanır. Yaşaranlar için son yakındır. Fatmagül, mücadelesinin boşuna olmadığını gözleriyle görecektir.

ALINTIDIR-HÜRRİYET

Yaşaranlar tutuklanıyormuş.Gene bir şey anlaşılmayan fragman: ***************************

Son düzenleyen: Moderatör:
[video=dailymotion;xp9ofp]http://www.dailymotion.com/video/xp9ofp_fatmagul-un-sucu-ne-65-bolum-fragmany-medyarazzi-com_shortfilms[/video]

kizlarrrr ben biseyi anlamadim yaa perihan evdeki yardimcisina emanetleri ver dedi neydi onlarr?????
biri beni aydinlatsin???? CD diye hatirliorum ama ne?

kizlarrrr ben biseyi anlamadim yaa perihan evdeki yardimcisina emanetleri ver dedi neydi onlarr?????
biri beni aydinlatsin???? CD diye hatirliorum ama ne?

ben suanda izlemiyorum ama perihan yanindaki kadina rahmi olayinda,

turaner in intihar olayiyla ilgili ses kaydi vardi,yani adama santaj yapildigi onu vermisti

simdide onu demistir

Seviyorum bu diziyi ben ya bitmesin :KK61:

g.b.t: Gerizekalı Selimi bulma taktiği :KK52:
Ne güldüm şu Erdoğan'ın lafına :KK60:

ne yalan yazım güzel bir bölümdü selimin kaçış planları ve eve biz kaçıyoz merak etmeyin notu erdoğanın konuşması falan çok komikime gitti

muguşsa ayrı bi gözünüz aydın bi çocuğumuz daha oldu

Çok güzel bir bölüm oldu.Hele sonunda içimin yağları eridi.Özellikle o Münir'i taksim meydanında dilenci olarak görmek istiyorum:KK1:

Meryemle kadir bile halvete erdi.Fatmagülgillen kerimgil eremedi vuslata bitürlü:))

Perihan canta hazirlarken ben kendisine hazirliyor zannetmistim. Resat Yasarinin foyasini meydana cikarip kacacak diye düsünmüstüm. Ama polisler gelince cantayi kocasina verince bi sok oldum. Güzel bir ayrintiydi.
Kerimle Fatmagül son sahnede cok tatlilardi.

Ha bu arada, bu Fatmagülün korumasinin ilerde önemli bi rolü olacagini düsünüyorum, yoksa bu kadar gözümüze sokmazlardi.
Yazarken aklima geldi. Deniz durmayip gelebilir, ve bu korumayla birbirlerine asik olabilirler.

Perihan canta hazirlarken ben kendisine hazirliyor zannetmistim. Resat Yasarinin foyasini meydana cikarip kacacak diye düsünmüstüm. Ama polisler gelince cantayi kocasina verince bi sok oldum. Güzel bir ayrintiydi.
Kerimle Fatmagül son sahnede cok tatlilardi.

Ha bu arada, bu Fatmagülün korumasinin ilerde önemli bi rolü olacagini düsünüyorum, yoksa bu kadar gözümüze sokmazlardi.
Yazarken aklima geldi. Deniz durmayip gelebilir, ve bu korumayla birbirlerine asik olabilirler.

ay evet pek bi hoştu polis.

Bende çok güldüm, tüm didişmelerine, ne güzel uyarladı Selim için :KK1:

O polis umarım Fatmagül e aşık olmaya falan kalkmaz.

Koruma olarak Fatmagül'e verilen polisi diyosun dimi?
Bence o polis,Kerim'in kızkardeşine aşık olucak,demedi deme :KK8::KK9:
İMZA:SENARİST MEGGİL :86:

X