Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Böyle bi durumda fato ceza alırmı ki? yani kendini kurtarmak içinde ona ateş edebilirdi,ölmez zaten bi kurşunla o 9 canlı mustafaaa:KK14:

Ayy bu bölüm süperdi.mustafa vuruldu selim ve erdoğanda dayak yedi nasıl rahatladım anlatamam.:KK9:

Son düzenleme:
sonunda Fatmagül'ü pantalonlu görebildik :KK24::KK24:

Bence çok güzel bir bölümdü.....Erdoğan'la-Selim ikilisinin dayak yemesine bayıldım...İçimin yağları eridi:KK9::KK66::KK66:

Bence Mustafa'yı Fatmagül vurmadı:KK31:Yüzünde kendi vuruşunun korkusu yerine o silah patlamasını duyduğu şaşkınlık vardı.....Ya polisler vurdu yada Kerimin babası....Rahmiye ihtimal vermiyorum...Çünkü silahı nereden bulacak....Babasının da silah taşıdığını görmedik ama silahı vardır diye düşünüyorum....

Dokuz canlı Mustafa ölmesin de düğümler bir an önce çözülsün artık:84:Ama hazirana kadar daha çok uzatırlar:118:

Uyuz mustafa ölmeyecek kesin,hapise girer cezasını çeker tabi aklı fatoda kalacak belli takmış kafasına işi psikoya bağlamış :KK47: ruh hastası ne olacak :KK57: :KK57: Musti çok acemice planlar yaptı,madem arabayı yuvarlayacan niye el frenini çekiyorsun yolda hiç lastik izi bile yoktu bunu kim görse anlardı zaten..:KK52::KK52: Arada hız yapıp iz bıraksaydın bari sonrada kapıdan atlayıp yere uçsaydın ... Fatoyu sonunda pantolanla gördük :KK1: nihayet,kerim çok fenaydı ya nasıl seviyor fatoyuda kendini kaybetti mustiyi parçalarken ..
Güzel ve ekşınlı bir bölümdü :KK52::KK52: Erdoğanla selimin dayak yemeside cuk oturdu diziye ohhhhh ellerine sağlık kerimmm iyi yaptın döverek..Hacerede çok üzüldüm ne yapacak bundan sonra bakalım :KK50:

Az önce tekrar izledim Kerim'in Fatmagül'ü bulduğu sahneyi ve devamını..
Çok romantik ilk gözgöze geldikleri an :KK69: o çaresizliğin son bulduğu an..Kavuşmaları sağ salim..
Bu arada Fatmagül vurmuş gibi duruyor Mustafa'yı..:26:
Bu sebepten polisle başı derde girecek değil ya iyi ki vurdu be :21:
Daha kaç kez ispat edecek kızcağız Mustafa'yı değil,Kerim'i sevdiğini..:KK31:

Son düzenleme:
pis mustafa kendini birşey sanıyor halaa beni seviyorsun diyor inş ölür kerim ne güzel dövdü ohhhh:KK4::KK4::KK4::KK4: ama inş fatmagül vurmamıştır bide adamdan sayarlar kızı tutuklarlar:KK19:

[video=youtube;ZN7pDU2UpjY]http://www.youtube.com/watch?v=ZN7pDU2UpjY[/video]

[video=youtube;ZN7pDU2UpjY]http://www.youtube.com/watch?v=ZN7pDU2UpjY[/video]

fatmagülün kerimi ilk gördüğü anki ifadesine dikkat :KK16:

Fatmagülün tüyoları kızlar:KK52:

Fatmagül bu bölümde devlet'in koruması altına giriyor. Koruma veriliyor.

Acaba Mustafa'yı Fatmagül'mü vurdu ?

Aksiyon bu bölümde devam edecek

Kerim'e birşey olacak hepimizin içi acıyacak. Dizi ismi Kerim'in suçu ne olacak nerde ise
smile.gif

Mustafa yakalandı sanmayın, kaçıyor yaralı şekilde. Adam kedi gibi dokuz canlı oldu..
Mustafa'yı Fahrettin baba vuruyor ama Fahrettin babayı da Mustafa ,tam bir düello.. Mustafa balta ile Kerim'i de yaralıyor ve kaçıyor ..Kabus bitmez Fatmagül için..

2 hafta sonra Fatmagülün suçu ne muhteşem veda fragmanı geliyor. Bilginiz olsun istedim.

Ayrıca Kerim 2 hafta bizi üzecek.

Paniklemeyin hemen daha 15 bölüm var bitmesine dizinin. Haziran'da final var.

Fatmagülün tüyoları kızlar:KK52:

Fatmagül bu bölümde devlet'in koruması altına giriyor. Koruma veriliyor.

Acaba Mustafa'yı Fatmagül'mü vurdu ?

Aksiyon bu bölümde devam edecek

Kerim'e birşey olacak hepimizin içi acıyacak. Dizi ismi Kerim'in suçu ne olacak nerde ise
smile.gif

Mustafa yakalandı sanmayın, kaçıyor yaralı şekilde. Adam kedi gibi dokuz canlı oldu..
Mustafa'yı Fahrettin baba vuruyor ama Fahrettin babayı da Mustafa ,tam bir düello.. Mustafa balta ile Kerim'i de yaralıyor ve kaçıyor ..Kabus bitmez Fatmagül için..

2 hafta sonra Fatmagülün suçu ne muhteşem veda fragmanı geliyor. Bilginiz olsun istedim.

Ayrıca Kerim 2 hafta bizi üzecek.

Paniklemeyin hemen daha 15 bölüm var bitmesine dizinin. Haziran'da final var.

bi dk ya muhteşem veda ne oluyor ara mı veriyorlar

bi dk ya muhteşem veda ne oluyor ara mı veriyorlar

Paniklemeyin hemen daha 15 bölüm var bitmesine dizinin. Haziran'da final var. Bir kaç tanede dizi bitimine kadar final fragmanları verileceğini öğrendim. İnşallah yalnış tüyo değildir.

bende sağlam kaynaklardan buldum bu tüyoyu meleğim:KK34:

X