Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

[video=youtube;SM3IbSUI1tM]http://www.youtube.com/watch?v=SM3IbSUI1tM&feature=g-all-u&context=G2b79e07FAAAAAAAADAA[/video]

Bu kadar olur yani,kalkıp yürümüş adamı ölücekmi acaba diye düşünmemizi beklemek ne büyük bi aptallıktır!!
Bu bölümde hastane odasında geçicek anlaşşıldı,soğuktan dolayı mekan dğiştirmek istemiyolar heralde hastane odası sıcak geldi..

bu dizi hazirana kadar nasıl ilerleyecek çok merak ediyorum doğrusu

ben de...

sıkıntıdan bir sürü karakter katmaya başladılar. artık mustafadan da kaçmaya çalışmasından da, yaşaranların birbirinin aynısı olan diyaloglarından fenalık geldi. artık aşk da yaşıyorlar. düğün için taa hazirana kadar bekleyecekler mi yani? sıkıldım artık.

bir ara heyecanla zevkle izliyordum ama nedense kaç haftadır hiç merak bile etmiyorum
çok sıkıldım mustfadan kaçmasından hep aynı döngü içinde olaylar
her bölümde aynı şeyleri hissediyorum
artık beren saat in yüzünü bile beğenmez oldum sıkıldım bu kız hiçbi pantolon giymez ne o öyle uyuz uyuz kıyafetler
suratı mimikleri hep aynı tonda off yüreğim daralıyor artık izlemiyorum açıkca bazen özetlere fragmanlara bakıyom anlıyorum zaten
izlemeye gerek kalmıyor

yengenin gece macerasi cok komikti,adile nasit gibi elinde mum kapiyi actigulyabani geldi sandim:18:

yengenin gece macerasi cok komikti,adile nasit gibi elinde mum kapiyi actigulyabani geldi sandim:18:

mugaddes olmasa dizi çekilmez tüm ışıkları yaktı ütüyü takarken sigorta atcak demeye kalmadı attı müşteriyi iyi kovdu kerime gelince aynısını bende yaşadım klay değil hanımlar

bu dizinin eski şevki kalmadı bende hiç merak etmiyorum mesela reklama falan girince değişiyorum..soğudum iyice..hep aynı tas aynı hamam..çok çocukca sahneler..bi heyecan yok özellikle mustafa çok komik oldu artık..uzadıda uzadı bitsin yeter yaaa

Kerimin o hastanedeki halleri neydi öyle ya. Galiba bir önceki bölüm ama bu bölümdede öyle bir sahne vardi.
Fatmagül telefondu konusuyor, Ebeninede gel ben kalirim yaninda diyor.
O kasiyla gözüyle yok gitme demesi,. Oyyyy oyy yerim ben onu.

[video=youtube;E7oz7MhWiKI]http://www.youtube.com/watch?v=E7oz7MhWiKI&feature=g-all-u&context=G2111600FAAAAAAAAAAA[/video]

bu dizinin konusu 2 sene için az ama ben seviyorum bu diziyi
karkaterler diyaloglar sağlam.
bazen ilerlemiyor konu falan diyoruz ama izlerken zevk veriyor.

yeni bolum tuyolar(alintidir)

14 Şubatta Kerim Fatmagül bara gidecekler... Gece herkes uyurken salonda öpüşme olacak…

Barınaktan küçük bir lodos (köpek) alacaklarmış.

Düğün hazırlıkları başlıyor. Meryem ve Kadir'in düğünü 14 Şubat’ta olunca işleri yetiştirmek bir hayli zorlaşıyor. Ev halkı her şeyi yetiştirmek için seferber oluyor.

Fahrettin baba usta hafiyelere taş çıkartıyor. Şimdi de Ender ile konuşuyor.

Erdoğan'ın yeni bir sevgilisi var ama iş icabı...

Düğün sonrası yeni evli çift Sapanca'ya, Kerim ile Fatmagül sevgililer günü kutlamasına…

Fatmagül'ün Kerim'e hediyesi bir yüzük hem de istediğiniz gibi bir yüzük... Kerim'in hediyesi ise sürpriz olsun.

Sevgililer Günü herkese iyi gelmiyor tabii ki... Asu sonunda büyük kararını veriyor. Gitmeden önce yapacağı tek bir şey kalıyor geriye...

Kerim ve Fatmagül ise ilk defa sadece o günü yaşıyorlar. Olması gerektiği gibi...

Kerim: Merhaba… Ben Kerim.

Fatmagül: Merhaba, ben de Fatmagül…

Kerim: Size bir limonata ısmarlayabilir miyim?

Fatmagül: Ben size ısmarlayayım isterseniz, iyi birine benziyorsunuz…

Ve Mukaddes'in patavatsız cümleleri…

Mukaddes: Kanatlarını kapat kanatlarını etrafa çarpacaksın. Neler oldu akşam anlat bakalım. Kız bana bak öpüştünüz mü yoksa?

Meltem Mustafa’yı Yaşaranlar Holdinge dahil edecek. Mustafa’da fırsattan dolayı Yaşaranlara yüklenecek... Hedefi Erdoğan, Selim olacak.

Mustafa'nın hedefi şimdilik Yaşaranlar Kerim’den Fatmagül’den uzak...

Fatmagül’ün aklında artık sadece Kerim var…

spolier!!!

Asunun gitmeden yapacağı son şey mustafayı ihbar etmek olacak sanırım....
Teşekkürler nilim...

[video=youtube;WnQ6qiie0Pc]http://www.youtube.com/watch?v=WnQ6qiie0Pc&feature=player_embedded[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…