Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

[video=youtube;bng-AxnZ3Ro]http://www.youtube.com/watch?v=bng-AxnZ3Ro&feature=relmfu[/video]

Meryem&Kadir
Evlilik teklifi

Son düzenleme:
[video=youtube;HRcflKOMFso]http://www.youtube.com/watch?v=HRcflKOMFso[/video]

2005'ten beri her sezon TV'de ve beyaz perdede farklı projelerde görmeye alıştığımız ünlü oyuncu Beren Saat, hem kendini hem de yüzünü dinlendirmek adına ekranlara bir seneliğine veda ediyor.

Güzel oyuncu, haziran ayında final yapacak olan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin ardından, geçtiğimiz yazdan beri beraber olduğu Fransız sevgilisi Cesar ile tatile çıkmayı planlıyor.

iyi tatiller

ama hani kivancla bi sinema filmi cekicerldi duymustum:26:

İzlemeye gene bıraktım.. İyice sıktı beni artık.. Durusma gününü bekliyorum

Fatmagülün Suçu Ne Tüyolar:
spolier

Fatmagül'ün Suçu Ne? 59.Bölüm Özeti

Mustafa'nın tüfeğinden çıkan kurşunla yaralanan Kerim, orman evinde yaşamla ölüm arasında büyük bir mücadele verir. Mustafa tüm suç delillerini yok etmeye çalışırken, Kerim'i de kaderiyle baş başa bırakır. Geçen her dakika, Kerim'in hayati tehlikesini daha çok artırır. Kerim'in tüm gücünü toplayarak telefonla son kez Fatmagül'e ulaşması, sessiz devam gecenin ortasına bomba gibi düşer. Fatmagül Kerim'i gerçekten kaybetme korkusuyla ilk kez karşı karşıya kalır... Bilinci kapalı bir halde Kerim'i ulaşıldığında, hastanede korkulu bir bekleyiş başladığında Mustafa yurtdışına kaçmak üzere İzmir'e doğru yola çıkar.Vural'dan sonra Kerim'in de vurulması, Yaşaranlar cephesinde akıllara ilk Mustafa'yı getirir. Sıranın kendilerine geldiğini düşünen Erdoğan ve Selim, büyük bir korku yaşar. Öte yandan sıfırdan kurduğu şirketini kaybedeceğini fark eden Reşat Yaşaran, depresyondadır.. Soru işaretleri takip edildiğinde, Kerim'in vurulmasıyla ilgili izler Fatmagülleri de Mustafa'ya götürür. Tüm şüpheleri üstüne çektiğini fark eden Mustafa, kaçmak için hazırlıklarını da tamamlar. Fatmagül ve Kerim ise tüm kötülüklere inat mutlu olmak için birbirlerine daha sıkı sarılacaktır.

Mustafa arkasında iz bırakmadan kaçmaya uğraşırken, Kerim son bir gayretle telefon etmeye çalışıyor.
Mustafa kaçarken başka bir kaçağa daha rastlıyor ama ikisi de birbirinin kaçak olduklarını bilmiyor. İçlerinden biri yakalanıyor.
. İnsan genellikle elinden kayıp gittiğini hissetmeden anlamaz neyi kaybedeceğini ve onun için ne kadar değerli olduğunu... Onun içindir ki korkmak iyidir neyin önemli olduğunu hatırlatır insana...
FATMAGÜL:Çok korktum Kerim.. Seni kaybedeceğim diye çok korktum. Seni bir daha göremeyeceğim diye korktum. Sen olmadan nasıl devam edeceğim diye düşündüm. Kendimi o kadar güçsüz hissettim ki..Yokluğunu düşünmek bile çok acı verdi...Dua ettim hep, dua ettim beni bırakıp gitme diye…

İşte insanın her kaygıyı bir tarafa bıraktığı ve içinden geldiği gibi davrandığı anlar… Sonunda Fatmagül ve Kerim daha yakınlar…( Tabii neye ve kime göre...)
Bu Erdoğan’ın çakallıkları bitmiyor. Aklı fikri zarar ziyan…
Reşat Yaşaran depresyonda…Komik geldi bana…
Şimdi yardım sırası Özge ve annesinde…
Serdar, Mustafa’dan şüpheleniyor ancak Mustafa’nın elini kolunu bu defa Halide bağlıyor.
Vurulduğu için neredeyse mutlu olan şu dünyada bir Kerim vardır herhalde…
KERIM:Ölseydim bile mutlu ölecektim,kulağımda beni sevdiğini söyleyen sesin..

BİR SON DAKİKA EKLEME TÜYOSU:

Bu bölüm yüzükler önemli...Kadir ile Meryem'in ve Fatmagül ile Kerim'in...

Fatmagül sadece Kerim'i düşünecek kaybetme korkusu yaşayacak. 59-60.bölümler hastanede olacak. Bu iki bölüm gerekliydi ve bu iki bölüm Kerim Fatmagül ikişkisi değişecek. Ve Halide ölecek, Mustafa artık katil olmakla ilgili rahat olcak kaybedek bir şeyim yok diye düşünecek...

13 haziran duruşma gününe kadar diziyi nasıl uzatacaklar çok merak ediyorum

[video=youtube;jcfZtsMr1bg]http://www.youtube.com/watch?v=jcfZtsMr1bg[/video]

Bu bölüm çok sıkıldım bende
Allahtan son anda hastanede Meryem ve Kadir yüzük taktı da biraz neşelenildi..

hiç bi gelişme yok bugünde kerimin olayı çıktı bakalım başka ne konular ne özgeler bulacaklar merakla bekliyorum

sanki oyuncularda sıkılmış gibi oynuyorlar çok ruhsuz ilk başlaraki enerjilerini kaybetmişler gibi geldi bana.keşke bukadar uzatmadan aralıkta final yapsalardı.hazirana kadar bizi daha ne işgenceler bekliyor bakalım.

valla hic bakasim yok yani

ama basladigim birseyi bitirmem gerektigi icin bakiyorum
hele o fatmagülün miy miy sesi beni deli ediyo

cuara smilim sana kavustum cok mutluyummm

hasatane odasında bitirdiler nerdeyse bir bölümü konu bulamıyolar galiba artık final yapsınlar

[video=youtube;SM3IbSUI1tM]http://www.youtube.com/watch?v=SM3IbSUI1tM&feature=g-all-u&context=G2b79e07FAAAAAAAADAA[/video]

[video=youtube;SM3IbSUI1tM]http://www.youtube.com/watch?v=SM3IbSUI1tM&feature=g-all-u&context=G2b79e07FAAAAAAAADAA[/video]

ay çok heycanlandım şimdi kerim kesin ölür iyice suyunu çıkardılar.kerimin ölmeyeceğini kırmızı karın yağmayacağını bildiğimiz gibi biliyoruz eee ozaman izleyenleri aptal yerine koymaktan başka nedir bu.madem konu bulamıyorsun neden uzatıyorsun final yap bitir diziyi.sıktı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…