Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Ben izliyorum.
Mahkeme ertelendi ama gününü kaçırdım,
Mahkemeye vuralın annesi gelirken araba kazası geçirdi arabayı kcoas sürüyordu lemanda vardı arabada,şevket öldü vuralın annesi saglam slim annesi lemandı dimi oda ameliyat geçirdi vs.
Reşat mustafaya şevketin arabasına bişiler yap mahkemeye gelemesinler dedi oda yapmıs ama arabada sevketle karısı kavga ederken sevket karsı tarafa sürmüş arabay kaza öyle olmus...
Mahkeme gsm şirketlerinden araştırma istedi bir sonraki mahkemeye kadar birde vuralın annesi şahit olarak gelsin dedi hakim,fatmagüle araba sürmeyi ögretirken cok neşeliydi bir gazeteci öyle cekti onu.
Kerim babasına sürekli çemkirdi adam pes edecek gibi.şuan babasıyla annesinin mezarı basında konusuyorlar fahrettin avusturalyaya geri dönüyom dedi..

erdoğan nili seviyom diye annesine agladı o salak kızda mahkemeye geldi meltem sakın bulasma bu aileye dedi,fahrettin gidiyor kızıyla vedaya geldi kerime canlı canlı aktarıyorum sana zebani :)))))))))

Ben izliyorum.
Mahkemeye vuralın annesi gelirken araba kazası geçirdi arabayı kcoas sürüyordu lemanda vardı arabada,şevket öldü vuralın annesi saglam slim annesi lemandı dimi oda ameliyat geçirdi vs.
Reşat mustafaya şevketin arabasına bişiler yap mahkemeye gelemesinler dedi oda yapmıs ama arabada sevketle karısı kavga ederken sevket karsı tarafa sürmüş arabay kaza öyle olmus...
Mahkeme gsm şirketlerinden araştırma istedi bir sonraki mahkemeye kadar birde vuralın annesi şahit olarak gelsin dedi hakim,fatmagüle araba sürmeyi ögretirken cok neşeliydi bir gazeteci öyle cekti onu.
Kerim babasına sürekli çemkirdi adam pes edecek gibi.şuan babasıyla annesinin mezarı basında konusuyorlar fahrettin avusturalyaya geri dönüyom dedi..

erdoğan nili seviyom diye annesine agladı o salak kızda mahkemeye geldi meltem sakın bulasma bu aileye dedi,fahrettin gidiyor kızıyla vedaya geldi kerime canlı canlı aktarıyorum sana zebani :)))))))))

gözümde canlandı hepsi şu an inan:KK52: tüh ya vuralın babası ölcek ha iyi adamdı

erdoğanın o sevgilisine ne oluyosa hayret bi şey :KK57:

çok sağol canım :KK19:izledim sanki:KK39:

vuralın babası öldü bile
kerimin babası asuya veda etti yanındaki adamda fahrettini biyere götürüp gelcem dedi asu tek kaldı evde acık kapıyı kapatırken mustafa karsısında bitiverdi oyyy !! kesin öldürür asuyu bu
kerimde en ason babasını aradı yarın havaalanına seni ugurlamaya gelcem baba dedi fahrettinde agladı tamam oglum dedi orda bitti.

reklamları çıkarttığımız zaman o kadar saattir dizi de ne oldu hiç birşey
iyice saçmalamaya başladı bir dizi 2-3 saat sürüyor ama boşboş şeyler gösteriyor
hele mahkeme salonundan sonra 1 hafta önceyi göstermeleri çok saçma olmuştu
dizi de hiç bir şey yoktu bu hafta

Ben izliyorum.

canım şevket değil şemsi
leman da vuralın annesi
selimin annesi perihan

yeni bolum ozet:
Fatmagül'ün Suçu Ne? 52. Bölüm Özeti
Kendilerine karşı oluşan baskıyı kırmak isteyen Yaşaranlar, Kerim ve Fatmagül'ü hedef alan bir basın açıklaması yaparlar. Yaşaranların sessizliğini bozup, bu sürece iddialarıyla dahil olması, gazetecilerin davaya ilgisini daha çok çeker. Her dakika Fatmagüllerin çevresinde dolaşmaya başlayan bazı gazeteciler, tam da Yaşaranların yaratmak istediği havayı oluşturur.
Asu'nun izini bulan Mustafa, Asu'yu ikna edip eve döndürmeye kararlıdır. Ancak Mustafa'nın karşısında bu sefer Fahrettin de vardır. Nil'den sonra kendini bir türlü toparlayamayan Erdoğan ise alkolle teselli buldukça, öfkesi daha büyür. Yaşaranlar Fatmagül davasında gerçekleri bilen herkesi susturmaya çalışırken, Erdoğan bu kişilere bir yenisini ekleyecektir.Avustralya'ya dönmeden önce, Kerim babasına doğru bir adım atar. Ancak yılların yarattığı büyük boşluk, Kerim'in babasını bir anda affetmesine engeldir. Yaşaranların basına verdiği malzemeler, Fatmagüllere ulaşana kadar daha büyür. Kerim ve Fatmagül'ün geçmişine dair soru işaretleri artıkça, ikisi için de nefes alınacak yer kalmaz. Her şeyden bir süreliğine kaçmak, Fatmagül ve Kerim için tek çözüm yolu olacaktır.

reklamları çıkarttığımız zaman o kadar saattir dizi de ne oldu hiç birşey
iyice saçmalamaya başladı bir dizi 2-3 saat sürüyor ama boşboş şeyler gösteriyor
hele mahkeme salonundan sonra 1 hafta önceyi göstermeleri çok saçma olmuştu
dizi de hiç bir şey yoktu bu hafta
bencede bu hafta dişe dokunur bir gelişme olmadı:KK19:
Bunların yatacağı yok bıktım cilveleşmelerinden:KK19:

katılıyorum:KK9::KK9::KK9:

bende nasıl izliyorsam işte:)))))))) cocuklar kafa bırakmıyor :KK70:

13 hazirana kadar ne gösterecekler bilmem,erdoğan sataşıp saldırıp durur a rtık..

aynı şeyi bende düşündüm mahkeme gününe daha 7 ay var bu zamanı nasıl geçirecekler.galiba dizi boş boş geçecek:nazar:

Bekledigime degmedi. :KK19:

Meltem her an gidecek diye hop oturup hop kalktım, ama o da birşey demedi pek. :KK20:

Mukaddes cok şekerdi, hele o kıyafeti cok güzel olmustu üzerine.. :KK76:

iki asık çift sinemada. Kerim-Fatmagül ve Meryem-Kadir :KK70:... Öyle bir filmki yaşlara hakim olunmuyor. Kerim ise başka dünyalara gitti, filmdeki çocuk ah o çocuk, hıçkırıklarına zor hakim oluyor bizim karaoğlan. Eeeee aşık bir kalp Fatmagül buna kayıtsız kalabilir mi?!

Eli elime değdi de
hem ben yandım hem kendi :KK66:

spolier!

Son düzenleme:
Face de dolanırken bakın ne buldum..

Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisinin Meşhur Mutfağında Keyifli Bir Kahvaltı! Fatmagül'ün, Gül Mutfağı’nda; Zengin Kahvaltı Tabağı + Omlet + Sınırsız Çaydan Oluşan Hafta Sonu Keyfi %50 ****** Fırsatıyla 28 TL Yerine Sadece 13.9 TL!

:KK1:

FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE? 52.BÖLÜM TÜYOLAR: Fahrettin, Mustafa ve Asu birarada...Bakalım Fahrettin Asu’nun gidişine kolayca izin verecek mi?

Medyada Fatmagül’ün tarafına doğru oluşan o güzel etki Reşat’ın yoğun çalışmalarıyla bizimkileri bunaltacak başka bir rüzgara dönüşüyor. Bu havanın oluşmasında maalesef ki Mukaddes’in de küçümsenmeyecek bir etkisi var. (Yapıyor yine yapacağını tutamıyor çenesini...)

Kadir dava için elinden geleni yapıyor ama durum giderek aleyhlerinde bir hal alıyor. Bölüm boyunca bir tek olumlu gelişme var bu durumla ilgili ama daha bu durumun bizimkilere faydası olur mu olmaz mı sanki biraz erken gibi... Bizim ikili bir kez daha sarılıyorlar birbirlerine ama sizin tahmin ettiğiniz ya da istediğiniz nedenle değil. Bu daha çok teselli sarılması... ( Sarılmalardan pek emin olamıyorum ben bu dizide ya istenildiği gibi olmuyor ya da es geçiliyor.) Ancak ikisinin birlikte gözyaşlarıyla bir anı bir duyguyu paylaştıkları anlarda var dizide meraklanmayın!

Sonunda veda vakti geliyor. Fahrettin ve Deniz evlerine dönüyor. Kalabalık bir grup onları uğurluyor. Kerim de orada tüm içinde birikenlerle birlikte... Erdoğan her durumun adamı...Kendisinden uzaklaşan Nil’in üzerinde başka bir taktik deniyor. Sanırım bölümün herkesi ilgilendiren en önemli daha doğrusu Fatmagül ve Kerim ile ilgili en önemli gelişmesi sonlara doğru oluyor. Kadir’in bir fikriyle alınan bir karar ama önümüzdeki bölümleri güzelleştireceği aşikar. Hadi gözünüz aydın diyelim mi?

KERİM : Bir süre burası bizim evimiz.. Sadece ikimizin..

Özet geçersek bu bölümü; Yaşaran'ların karşı atakları,Kerim'in babasıyla ilgili tavrının ne olacağıyla ilgili sahneler ve bizi gelecek bölümler için güzel sahneler olabilir beklentileri içinde bırakan bir final...Anlayacağınız üzgünüm ama en azından ilişki için bir geçiş bölümü..

spolier!

X