Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

neyi bekliyorum biyo musunuz? reşatın karısı alsın eline tüfeği,boşaltsın şu mermileri

münir ve selimde nasibini alsın o kurşunlardaan:129:

nassı senaryolar yAzıyorum yaa içimde potansiyel bi seri katil var:82:

zibinim geri kalan bölümlerin senaryosunu sana yazdırsınlarmı

Offffff, gerçekten çok çok heyecanli bir dizi yine dort gozlen persembe gününu bekleyecegim :)
Kerimde gerçekten çok harika oynuyor rolunu.. Galiba herkes kerimin öpmesini bekliyordu
Ama o sekilde degil tabii.. ondan F'güle anlayis gösteriyorum.. ama inaniyorumki eskiye dönmeyecekler..

Ayy bide Fragmani görunce kalbim oyle hizli çarpiyorduki .. O neydi ya.
çok üzüldum Kerim "Ayrilalim" derken.. O ne yaa ..

yok yok en sonunda birlikte mutlu olucaklar,yakınlaşıcaklr bence.. filmdeki gibi hiç olmaz diye düşünüyorum zatn kerim hep alkol alıyo geliyo fatmagülü dövüyo felan.. öyle olmaz diye düşünüyorum çünkü olaylar filmdekinden farklı gelişmiş annemin dediğine göre,ben filmini izlemedim ama..

fatmagülgillen kerimgilin gecesiii

kerimde hırkayı bi türlü giymedi mukaddes başına bi hal getiricek vallahi

bu gece küfür ede ede bir hal oldum neyse ki fato gururunu bir kenara bırakıp açık açık konuştu

''ayrılmayalım kerim,çünkü seni seviyorum hemde çok''
bi seni seviyorum diyemedi fatmagülgil yaaa.
ayrılmayalım,ayrılmayalım..
gerçi kerimgil de çok uzun zaman seni seviyorum diyememişti de,'seni bırakmıycam' demişti..

hadi bakalım bu bile sevindirdi hee.. devamı gelir nasıl olsa..

favori dizim fatmagülün suçu ne kerim ile fatmagülün bakışları hareketleri beni ekrana kilitliyo ,yenge kahkahaya boğuyo beni merdivenlerden düştüm şu çocuk düşmedi meraktan düşecek bu çocuk merakı ve yürüyüşü beni bitiriyo :):):)artık aşk başlasa yani

al bendede o kadar bano sahnesinde aha bu iş kesin oldu dedim ama nerdeee yegeye hayrek kapı pencere demiyo dalıyor

kesinlikle katılıyorum ,şu fat beni ilk defa delirtmeden dizi bitti

Son düzenleme:
Fatmagül sanki kerime bende seni seviyorum diyecek gibi oldu,ama ekşınlı bir şekilde bitti dizi.

Haftaya itiraf etirsinler artık ya fatoya

sayet bu dizide beren saat oynamamis olsaydi fazla izlenmezdi diye düsünüyorum cok SIKICI bir hal aldi artik

[video=youtube;7ujrpCpP2n4]http://www.youtube.com/watch?v=7ujrpCpP2n4[/video]

fatmagül; 'ayrılmayalım kerim'

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…