Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kerim eve sarhoş geldiği bir gece fatmagülle birlkte olup hamile bırakıodu fatmagülü sonrada hep dövüodu dayak yemekten çocuğu da düşürüodu dizidedemi böyle oalcak asla izlemem diyorum başka da birşey demiyorum sinema filminde 20 dakika sürüyor dayak sahneler en fazla ama dizide aylarca hiç çekemem

bencede umarım filmdeki gibi olmaz ama yapabilirlerde bi sezonu nasıl yürütcekler yoksa konu mu kaldı?

bu sezon daha hiç bakmadım.çok sıkıldım çünkü geçen sezon çok ağır ilerliyordu.öyle bir egeçer zamankide eski tadı vermedi.2 kere yarım yamalak izledim.noluyor bu dizilere.bu sezonda bomba gibi giren olmadı..

çoook güzel bir bölümdü

oyunculuklar,duyguların aktarımı mükemmel

ve ayrıca engin akyürekk:KK31::KK31::KK31::KK69: ....... kıvanç tatlıtuğ vb.. gibi kusursuz görünümlü insanları böyleleri bastırıyor işte..

sadece beğeni yetmiyor.. beğeni basit bi olgu olarak kalıyor... fizik,yüz olarak çok beğensen de bazı insanların ettiği gibi bi şeyler ifade edemiyor. :97::97::97:

iyide kıvanç tatlıtuğ niye karıştırıyorsun ki şimdi . o da başarılı o da.

ikiside yakışıklı ikisi de iyi oynuyor.

kıvanç yakışıklı olunca direk iyi rol yapamıyormu oluyor.

çok komik geldi yorumun

bu sezon bende hiç izlemedim. fatmagülün mıy mıy sesine tahammülüm kalmadı.:63:
herşey aynı sanki.

iyide kıvanç tatlıtuğ niye karıştırıyorsun ki şimdi . o da başarılı o da.

ikiside yakışıklı ikisi de iyi oynuyor.

kıvanç yakışıklı olunca direk iyi rol yapamıyormu oluyor.

çok komik geldi yorumun

:KK1::KK1:

ikisini karşılaştırmak adına söylemedim zaten.. ikisinin de oyunculuğu çok güzell

ben engin akyürek'in farklı bi havası ve çekiciliği olduğunu söyledimm.. yüzü çok mu çok güzel olmamasına rağmen

kıvanç'ı da örnek verdim;yani demek istediğim çekiciliğin ve beğeninin kusursuz bi görünümde olmakla alakası yok.. o çok farklı bi aura ve çekim..

bunu ifade etmek istemiştim ..kıvanç tatlıtuğu ise örnek vermek adına kullandım..:KK51::KK51:

umarım anlamışsındır ya da anlamadıysan da anlama..

Son düzenleme:
Mukaddes ve Kerimi bu bölüm anlamadım, acep bu mukaddes kerimden mi hoşlanıyor :18: Ay ben bilemedim ki :26: Tamam kızlar tamam saçmalıyorum :KK1: olur mu öyleee şeyy :KK36:

Erdoğanda doktor kıza aşık oldu gibi resmen, kızda cok hoş zaten :nazar:

Mukaddes ve Kerimi bu bölüm anlamadım, acep bu mukaddes kerimden mi hoşlanıyor :18: Ay ben bilemedim ki :26: Tamam kızlar tamam saçmalıyorum :KK1: olur mu öyleee şeyy :KK36:

benimde aklımdan geçti bu:26:
mukaddes mektubu okudu ağladı falan
derdi ne acaba mukaddesin
umarım böyle bir saçmalık yapmazlar:KK19:

benimde aklımdan geçti bu:26:
mukaddes mektubu okudu ağladı falan
derdi ne acaba mukaddesin
umarım böyle bir saçmalık yapmazlar:KK19:

mukaddes hamile bırakılıp,çok sevdiği adam tarafından terk edilmiş bir kadın...

kerimin fatmagüle olan aşkını mektuplarda okuyunca bunlar aklına geldi bence.. onu böyle sevmedi çünkü o adam ..

Mukaddes yenge hamile ya kızlar duygulanmıştır belki belki oda insandır:KK53:

mukaddes hamile bırakılıp,çok sevdiği adam tarafından terk edilmiş bir kadın...

kerimin fatmagüle olan aşkını mektuplarda okuyunca bunlar aklına geldi bence.. onu böyle sevmedi çünkü o adam ..

umarım böyledir çünkü diğer türlüsü çok saçma olur
kerim mukaddes aşkı düşünemiyorum bile:KK37:

bence mukaddes in aglama sebebi, herkes birbirini nasil seviyor bense rahmi gibi safa dustum diye agliyor

inşallah filmindeki gibi olmaz dizi de
hülyayı mahvetti o zaman adam

kerim de içip içip gelerek fatmagüle kötülük etmese bari

güya türk dizilerinde hiç görülmemiş aşkı izlicektik, ilk bölümden aşk mesajları verdilerde mıy mıy mıy izlerken insan bayılıyor..hadi hayırlısı reytingler yine yüksek neden acaba, herkes sanıyor çok sevildiği için izleniyor, bence millet izlemeye başka bişey bulamıyo öyle açık kalıyodur :KK70:

Son düzenleme:
Engin tokadi yiyince icim ciz etti:KK14:

Neyse, ama Kerim karakterini bu tokat yola getirmistir umarim. Ne o öyle her gece eve sarhos gelmeler? Aylardir bekledigin sey oluyor, Fatmagül sana ilgi göstermeye basliyor, senin psikolojin bozuluyor. Hey Allahim ya!
Simdi benim merak ettigim sey su, FG Kerimi nasil affedecek? Aman sarhostu, ne yaptigini bilmiyordu mu diyecek (ki zannetmiyorum böyle desin) yoksa yine haftalarca Kerimin pismanligini mi izleyecegiz?

Engin Akyürek' e de iki cift lafim var (Sanki o da dört gözle bekliyordu, narsultan kk de bi yorum yapsada okusam diye:KK9:)
O nasil bir oyunculuktur, nasil her rolün altindan kalkabilmektir. Nasil sadece bakislarla bütün duygulari ekran karsindaki seyirciye aktarabilmektir? Umarim bundan sonra sinema filmlerinde de görebiliriz kendisini.

X