Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

yatmadı...sadece para veriyordu bana sarıl uyu dıyordu sonra senı affettıım ded ıyordu vural oda senı affettım dıyordu vıcdanını rahatlatıyordu yanıı...

Teşekkür ederim canım. olan vurala oldu yaa şu erdoğan geberseydi :KK47::84:

yaaa ben herzamnki gibi dizinin sonunda uyuya kaldım bana lütfen sonunda ne oldu söleyebilirmisiniz işyerindeyim izleyemiyorum da :KK43:

şu Beren SAAT'i çok seviyorum yaww ne guzel dogal oynuo ve masum bi suratı varr :KK61:kerimle de çok yakşıolar gerçek hayatta da brlktelermş galba :KK53:bu arada dizi süper bi bölmle sezona başladı oyle de dvm eder bence...
gerçek hayatta mustafayla yakalanmış canım :21:

kızlar ben bu kerimi çok beğeniyorum :78:
çok sempatik çok çekici bence:78:
akşam eşime diyorum çok hoş adam yaaa ağzımdan kaçtı:KK1:

Zavallı Asu ne kadar seviyor o pis Mustafayı Yoksa ne güzel yardım edecekti Kerime. Meltemin gelmesi iyi oldu belki Asu'nun gözleri açılır:KK53::KK53:

Son düzenleme:
meltemde ki de iyi cesaret
selim hapishaneden çıkçak diye yurtdışına kaçtı
sonra gitmiş hastanede vuralın annesini ziyarete gidiyor

bencede keşke vural öleceğine erdoğan ölseydi pislik

Bende şu Meltem'i hiç sevemedim gitti. Çok soğuk buluyorum. Dizide ne yaptığı ettiği belli değil. Selim için ölüyordu herşeyi görmezden geldi bu olay oldu tamam ayrılmakta elbette haklı ama hemen Mustafa'nın kollarına atılmakta ne ki. Kim yanii Mustafa adammı kalmadı piyasada. Hem güzel hem zengin. Daha bu kadar sıcakken olaylar madem kocanı seviyordun hemen nasıl başkasına gönül veriyorsun hem de kime. Bu adam onların yalakası olmuş zenginleşmiş bir adam. Selim'den bu olay yüzündne ayrılıyorsun da olayı örtbas etmek için para alan birine nasıl yanaşıyorsun dimi. Hem Fatmagül'e neden şahitlik etmediyse. Hadi etmedi bu kadın boşandı eşinden hiç kimsenin hakimler,in de dikkatini çekmedi mi birşey olmasa ortada neden eşi boşansın ondan.

Ben bu bölümde sıkıldım ama kızlar ya, hiç sezon açılışı gibi değildi :97:
Hani daha böyle oooohhaaaaaa diyeceğim olaylar bekliyodumdu ama havamı aldım.
Sadece Fatmagülün koşa koşa çiçeği alıp geldiği sahne çoooook şekerdiiii... :KK16: keşke eliyle verebilseydi :KK71:

ben bu bölümde öyle bir gecer zamanki de ki gibi heyecan bekliyordum ama hiç bir şey olmadı maalesef. sıradan bir bölümdü ama ilerleyen bölümlerde heyecan olabilir :KK70: ve hepsi kilo almıs gibi. tatil hepsine yaramış :KK70:

sonunu bile izlemedim.çok sıkıcıydı.insan bişeyler yapar.normal bölüm gibiydi.hiç beklediğim gibi değildi ya.öyle bir geçer zamanki nasılda sürprizlerle doluydu:KK19:

Ben izlerken çok sıkıldım , dayanamadım kapattım hemen
Ama Asunun saçları güzel olmuştu , güzel hatun

ben geldim kızlar 5 gün hapis yattım bugün tahliye oldum :)
bu hafta yazamadım dizilere die içimde patladı valla
fatmagül ile ilgili yorumlaramı başlayım

fatmagül ve kerim sahnesi haricinde birde eşyaları yerleştirme oyasını öpme falan oralar haricinde fiyasko bir bölümdü
öyle bir geçer zamanki gibi heyecan dolu bir bölüm bekliyordum
çok sıradandı çooookkkk sıkıldım izlerken defalarca kanal değiştridim
oysaki aylardan beri bugünü bekliyorduk

mustafa sahnelerinde ööğğğ geldi bıktım onun aşna fişnalarından
çok gereksiz sahneler koyuyorlar mustafa ile ilgili

amaaaa gecenin en muhteşem sahnesi reşatın o sümsük ezik oğlu selimi azarladığı sahne bayıldım yarıldım gülmekten her toplantıda selim bi fırça yio :KK70:

meltemde çok kilo almış gibi geldi bana
berene namı dierrr fatmagüle kıvırcık saç çok yakışıo ya perma falanmı nedir kuaföre gidip yaptırmak istiyorum

ayyhhh unutuodum asunun saçlar muhteşemmmmmmm geçen yıl ki saç modelim özledim yaaa
platin saçlarımı tekrar siyaha boyatıp kestirmek istiorummmmmmm​

Son düzenleme:
Yarım yamalak izledim.. Daha farklı şeyler beklerdim. Neyse haftaya yeni bölümü bekleyeceğiz artık. :KK31:

3 ay beklediğime değmedi sanki çoğunu izlemedim bile en son sahne haricinde pek bişey yoktu,mustafaya sinir oluyodum bide utanmadan mustafalı sahneleri artırmışlar daha bi sinir oldum,bu arada deniz gören evede yerleştiler evin manzarası süper ya bi tek ona bayıldım..

3 ay beklediğime değmedi sanki çoğunu izlemedim bile en son sahne haricinde pek bişey yoktu,mustafaya sinir oluyodum bide utanmadan mustafalı sahneleri artırmışlar daha bi sinir oldum,bu arada deniz gören evede yerleştiler evin manzarası süper ya bi tek ona bayıldım..

o ev internette satılık ilanlarındaydı fatmagülden önce 2.000.000 TL cixxxx
ondan olmayacak manzarada bizdemi olcak :KK70:
dile kolay iki milyon- iki trilyon :KK70:

ev güzeldi anlamadım ev aukatınmıydı sanki dayalı döşeli gibi geldi fatonun odaya bitti boğaz manzaralı ne şanş be

X